SNK vs. Capcom: The Match of the Millennium

SNK vs. Capcom: The Match of the Millennium

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SNK
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.02.2021
Europa:
17.02.2021
Producent:
SNK
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.02.2021
Europa:
17.02.2021

SNK vs. Capcom: The Match of the Millennium - opis gry

SNK vs. Capcom: The Match of the Millennium to dwuwymiarowa bijatyka wyprodukowana przez SNK. Tytuł ukazał się pierwotnie na Neo Geo Pocket Color, a po latach trafił również na Nintendo Switch.

Rozgrywka - SNK vs. Capcom: The Match of the Millennium

The Match of the Millennium to crossover, w którym występują postacie znane z gier SNK i Capcomu. Twórcy oddali do naszej dyspozycji dwadzieścia sześć grywalnych postaci - osiemnaście dostępnych jest na starcie, dostęp do ośmiu pozostałych należy odblokować. Dostępne są trzy główne warianty rozgrywki: pojedynki jeden na jednego, rywalizacja dwóch na dwóch (tag teams) oraz trzech na trzech (teams). Każdy z zawodników dysponuje unikalnymi zdolnościami, w tym również specjalnymi, których można użyć po nabiciu specjalnego wskaźnika znajdującego się na dole ekranie. Na uwagę zasługuje również sposób wyprowadzania zwykłych ataków: ich rodzaj (słabszy, silniejszy) zależy od tego, jak długo przytrzymamy stosowny przycisk.

Najważniejszym trybem jest Tournament (odpowiednik Arcade z wielu innych bijatyk), w którym wybieramy postacie walczące po jednej ze stron. To, z jakimi subbossami i bossami się zetrzemy, zależy od tego, czy wybraliśmy postać SNK czy Capcomu. Oprócz tego dostępny jest także multiplayer, tryb treningowy pozwalający szlifować umiejętności oraz Olympic, gdzie mamy do czynienia z rozmaitymi minigrami, np. ostrzeliwanie marsjan (inspirowane Metal Slug 2) lub kolekcjonowanie skarbów jako Arthur z serii Ghosts ‘n’ Goblins. Za nasze dokonania otrzymujemy punkty, te zaś można przeznaczyć na zakup specjalnych technik dla każdej z postaci.

Wideo - SNK vs. Capcom: The Match of the Millennium

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper