The Last Blade: Beyond the Destiny

The Last Blade: Beyond the Destiny

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SNK
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.10.2020
Europa:
28.10.2020
Producent:
SNK
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.10.2020
Europa:
28.10.2020

The Last Blade: Beyond the Destiny - opis gry

The Last Blade: Beyond the Destiny to dwuwymiarowa bijatyka wyprodukowana i wydana przez SNK. Tytuł ukazał się pierwotnie na Neo Geo Pocket Color, a później trafił też na Nintendo Switch.

Rozgrywka - The Last Blade: Beyond the Destiny

Beyond the Destiny to część serii The Last Blade stworzona z myślą o konsoli przenośnej, która w odróżnieniu od krewniaków z dużych konsol wyróżnia się na pierwszy rzut oka stylem graficznym typu super-deformed.

Beyond the Destiny nie jest konwersją części pierwszej części The Last Blade, choć do takiego wniosku skłania dostępny na samym początku roster. Także fabuła jest taka sama. Przechodząc jednak tryb fabularny kolejnymi postaciami ciułamy punkty, a te pozwalają odblokować nowe bonusy: grywalne postacie z The Last Blade 2, zakończenia, minigierki etc.

Sterowanie wygląda podobnie jak w ‘dużych’ odsłonach cyklu. Warto jednak dodać, że na Neo Geo Pocket Color gra reagowała na to, z jaką siłą wcisnęliśmy przycisk. Jeśli przycisnęliśmy go lekko, uderzenie było lekkie. Jeśli mocniej, uderzenie było silniejsze i zadawało większe obrażenia. W The Last Blade, warto dodać, walczący posługują się broniami.

Gra oferuje kilka dość standardowych jak na bijatykę wariantów rozgrywki. Dostępny jest wspomniany tryb fabularny, a także Survival (gdzie staczamy niekończącą się serię walk mając jeden pasek energii), trening i multiplayer. Zabawę urozmaicają również dwie minigry, lecz te trzeba najpierw odblokować. 

Wspomnieć należy, że w The Last Blade: Beyond the Destiny pojawiają się prawie wszystkie postacie z The Last Blade 1 i 2 - z trzema wyjątkami. 

Wersja na Nintendo Switch nie posiada dodatkowej zawartości.

Wideo - The Last Blade: Beyond the Destiny

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper