Shadwen

Shadwen

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
PC 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Frozenbyte
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Skradanka
Premiery
Świat:
17.05.2016
Europa:
17.05.2016
Producent:
Frozenbyte
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Skradanka
Premiery
Świat:
17.05.2016
Europa:
17.05.2016

Recenzja redakcji

Recenzja: Shadwen (PS4)
5.0
Recenzja: Shadwen (PS4)
PS4

Shadwen - opis gry

Shadwen to zręcznościowa skradanka przygotowana przez studio Frozenbyte, czyli ekipę znaną między innymi z serii Trine. Tytuł ukazał się na konsoli PS4 i PC.

W produkcji studia Frozenbyte poznajemy losy tytułowej bohaterki, która para się skrytobójstwem. Shadwen otrzymuje jednego dnia propozycję zabicia króla i bez większych oporów przymierza się do wykonania zadania. Wkrótce protagonistka spotyka jednak małą sierotę – Lily – którą postanawia wziąć ze sobą. To spotkanie znacząco wpływa na wydarzenia, ponieważ dziewczynka od tej pory towarzyszy zabójczyni. Shadwen w związku z tym często musi stawać przed trudnymi wyborami moralnymi - zabić strażnika na oczach dziecka czy raczej go ominąć?

Produkcja Frozenbyte to pod względem rozgrywki skradanka, w której przemierzamy trójwymiarowe środowisko. Shadwen jest wyszkoloną zabójczynią, która dysponuje niezwykłymi umiejętnościami akrobatycznymi oraz w wyjątkowy sposób eliminuje rywali z ukrycia. Niestety, w przypadku bezpośrednich pojedynków ryzyko zgonu znacząco rośnie, dlatego należy ograniczać je do niezbędnego minimum.

Frozenbyte postanowiło urozmaicić standardowy gameplay i zaoferowało zabawę czasem. Tylko i wyłącznie w momencie ruchu dziewczyny czas płynie, więc stając w miejscu otrzymujemy sporo czasu na dobranie idealnej taktyki. Do dyspozycji zainteresowanych oddano również skromne cofanie czasu. Te elementy sprawiają, że każde starcie ze strażnikami zamienia się w taktyczną walkę, w której każda sekunda jest cenna.

W lokacjach znajduje się również bardzo wiele interaktywnych elementów, które pozwalają tworzyć rozbudowane pułapki i jednocześnie uśmiercać przeciwników w finezyjny sposób.

Wideo - Shadwen

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych