Seven Pirates H

Seven Pirates H

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Felistella
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
03.02.2022
Europa:
03.02.2022
Producent:
Felistella
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Premiery
Świat:
03.02.2022
Europa:
03.02.2022

Seven Pirates H - opis gry

Seven Pirates H to japońska gra RPG wyprodukowana  przez studio Felistella i wydana na Zachodzie przez eastasiasoft. Tytuł ukazał się pierwotnie na PS Vita, a później trafił też na Nintendo Switch (na Zachodzie ukazała się tylko ta druga wersja).

Fabuła - Seven Pirates H

Główną bohaterką gry jest piratka Parute, która eksploruje morze Monsupi w poszukiwaniu skarbu. Jej ekspedycja napotyka jednak problemy i ostatecznie trafia na wyspę potworów, z której będzie musiała uciec. Najpierw jednak będzie musiała skompletować załogę. 

Rozgrywka - Seven Pirates H

Seven Pirates H w niektórych aspektach to tradycyjna japońska gra RPG. Twórcy zaimplementowali tu klasyczny, turowy system walki pozwalający nam wybierać zdolności z listy. Drużyna składa się z maksymalnie czterech postaci (do Parute dołącza w sumie siedem bohaterek), a każda z nich dysponuje unikalnym wachlarzem umiejętności. Odpowiedni dobór bohaterek jest tutaj kluczowy w przypadku co ważniejszych potyczek, zwłaszcza tych z bossami. Warto też dodać, że nasze podopieczne mogą wejść w specjalny stan podnoszący ich bojowy potencjał, co wymaga zgromadzenie stu punktów MP (Mura-mura Points), jakie otrzymujemy w przypadku zadania lub otrzymania obrażeń.

Seven Pirates H nie jest grą dla młodszych odbiorców. Twórcy zaimplementowali w niej bowiem specjalną minigrę pozwalającą rozwijać postacie poprzez tzw. trening piersi wykonywany przez wydrę Ottona. Pozwala dostosować możliwości postaci do naszych preferencji. Duże piersi zwiększają np. siłę ataków, ale zmniejszają szybkość, małe – odwrotnie.

Wideo - Seven Pirates H

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper