Neptunia x SENRAN KAGURA: Ninja Wars

Neptunia x SENRAN KAGURA: Ninja Wars

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tamsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
16.09.2021
Europa:
29.10.2021
Producent:
Tamsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
16.09.2021
Europa:
29.10.2021

Recenzja redakcji

Neptunia x SENRAN KAGURA: Ninja Wars recenzja
Zdjęcie aysnel

aysnel

7.0
Neptunia x SENRAN KAGURA Ninja Wars – recenzja gry. Waleczne kunoichi kontra armia robotów
PS4 NS PC

Neptunia x SENRAN KAGURA: Ninja Wars - opis gry

Neptunia x Senran Kagura: Ninja Wars to gra action-RPG wyprodukowana przez studio Tamsoft i wydana na Zachodzie przez Idea Factory International. Tytuł ukazał się na PS4, PC i Nintendo Switch. Był on crossoverem serii Hyperdimension Neptunia i Senran Kagura.

Fabuła - Neptunia x Senran Kagura: Ninja Wars

Akcja gry rozgrywa się w uniwersum zwanym Gamninjustri, w którym istnieją dwa państwa rządzone przez rywalizujacych ze sobą daimyo. Te państwa, najprościej rzecz ujmując, to domy dla bohaterek serii Neptunia i Senran Kagura reprezentujących różne style walki. Owa rywalizacja nabiera rozpędu, gdy pojawia się trzecia frakcja, mechaniczni ninja kierowani przez lidera Yoh Gamera. Ogłasza on początek wojny ninja, która wyłonić ma lepszą nację.

Rozgrywka - Neptunia x Senran Kagura: Ninja Wars

Neptunia x Senran Kagura: Ninja Wars to gra akcji przywodząca na myśl serię Senran Kagura, przy czym, jak już wyżej wspomniano, mamy tu do czynienia z bohaterkami obu tytułowych serii. Zabawa sprowadza się do wykonywania misji, a te najczęściej wymagają przedarcia się z punktu A do punktu B i eliminowania pojawiających się na (liniowej) drodze przeciwników. Zmagania urozmaica zbieranie porozstawianych tu i ówdzie skarbów oraz nieskomplikowane łamigłówki.

Postaciom można podpinać skille. Jedna podopieczna może mieć na podorędziu cztery umiejętności (ich właściwości bywają różne; niektóre mogą służyć do atakowania, inne wspomagają nas buffami), które wymagają uprzedniego nabicia specjalnego wskaźnika. Na uwagę zasługują ponadto bazujące na żywiołach postawy, pomiędzy którymi można się przełączać, a także przed spirit gems rozmieszczane na specjalnych planszach przynależnych poszczególnych bohaterkom, co umożliwia podnoszenie ich potencjału bojowego.

Przed rozpoczęciem misji wybieramy dwie postacie, którymi przyjdzie nam grać (można się między nimi swobodnie przełączać). Zadanie sprowadzają się przede wszystkim do tłuczenia nieprzyjaciół, ale czasami wytyczne mogą nam również kazać odnaleźć jakiś przedmiot lub przedrzeć się przez lokację wymagającą więcej główkowania. 

Wideo - Neptunia x SENRAN KAGURA: Ninja Wars

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych