Serious Sam HD: Drugie starcie

Serious Sam HD: Drugie starcie

7,6
25 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.9
X360 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Croteam
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
22.09.2010
Europa:
22.09.2010
Polska:
24.09.2010
Producent:
Croteam
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
22.09.2010
Europa:
22.09.2010
Polska:
24.09.2010

Serious Sam HD: Drugie starcie - opis gry

Serious Sam HD: The Second Encounter to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez chorwackie Croteam i wydana przez Devolver. Tytuł ukazał się w cyfrowej dystrybucji na komputerach osobistych oraz Xboxie 360.

The Second Encounter to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części serii o zmaganiach tytułowego ‘poważnego Sama’ z rasą wrogo nastawionych do ludzkości kosmitów. Sam ostatnim razem częściowo uporał się z zagrożeniem i kiedy już miał udać się na ostateczne starcie z Mentalem, przywódcą najeźdźców, jego pojazd rozbił się gdzieś w dżunglach Ameryki Środkowej. W “dwójce” główny bohater także odwiedzi różne miejsca i epoki historyczne, w tym średniowieczną Polskę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gameplay w drugiej odsłonie Serious Sam to radosna sieka, w trakcie której wyrzynamy dziesiątki przeciwników jednocześnie poruszając się po dość rozległych planszach. Tym razem levele są bardziej zróżnicowane, a główny bohater dysponuje nieco bardziej rozbudowanym arsenałem, w skład którego wszedł między innymi miotacz płomieni i karabin snajperski. Integralną częścią rozgrywki są punkty, które nabijamy efektywnie i efektownie kładąc pokotem rzesze przeciwników (lub znajdując sekrety). Od czasu do czasu ścieramy się także z bossami o całkiem znaczących gabarytach. W zmaganiach pomaga nam NETRICSA, organiczny komputer wszczepiony do mózgu Sama. Oferuje on różne ciekawe informacje o miejscach jakie odwiedzamy, wskazówki dotyczące gameplayu i nie tylko.

Gra poza singlem oferuje także multiplayer w dwóch wariantach - kooperacja i rywalizacja. Oba dostępne są w trybie sieciowym. Gracze otrzymują w nim do wyboru różne modele postaci, takie jak pirat czy bokser.

Wideo - Serious Sam HD: Drugie starcie

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper