Sega Rally Online Arcade

Sega Rally Online Arcade

7,4
11 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.4
X360 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sumo Digital
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
18.05.2011
Europa:
18.05.2011
Producent:
Sumo Digital
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
18.05.2011
Europa:
18.05.2011

Sega Rally Online Arcade - opis gry

Sega Rally Online Arcade to gra wyścigowa wyprodukowana przez Sumo Digital i wydana przez Segę. Tytuł ukazał się wyłącznie w cyfrowej dystrybucji na PlayStation 3 i Xboxa 360. Był on zmodyfikowaną wersją Sega Rally 3, gry, która ukazała się tylko na automatach.

W grze otrzymujemy do wyboru trzynaście samochodów (na licencji) oraz pięć tras. Tytuł hula na zmodyfikowanym silniku Sega Rally 3 i duży nacisk stawia na sieciowy multiplayer, choć nie brakuje w nim również kilku trybów singlowych.

 

W wariancie dla jednego graczy znajdziemy cztery tryby. Poza tymi standardowymi typu Quick Race (szybki wyścig) oraz Time Attack (jazda na czas) jest to jeszcze Championship oraz Classic. W Championship bierzemy udział w trzech wyścigach. Pierwszy rozpoczynamy na 22 (ostatniej) pozycji, a naszym celem jest zakończenie całej serii na pierwszym. Pozycja zajęta na mecie jednego wyścigu determinuje, z której rozpoczniemy kolejny. Classic z kolei nawiązuje do pierwszej odsłony Sega Rally z Saturna. Otrzymujemy tam do wyboru jeden z dwóch samochodów i stajemy w szranki ze sztuczną inteligencją na ikonicznej dla serii pustynnej trasie.

 

Na użytek multi twórcy przygotowali sześć trybów. Jest to Race (zwykły wyścig), Dominator (osoba która pierwsza przejedzie przez checkpoint zdobywa punkty; celem jest jest zdobyć ich jak najwięcej), Knockout (najwolniej jadący gracz eliminowany jest po okrążeniu), Time Lag (musimy minąć checkpoint niedługo po liderze wyścigu; jeśli nam się nie uda, przegrywamy), Classic Battle (multiplayerowa wersja Classic) oraz Touring Battle (multiplayerowa wersja Championship). Hostujący pojedynek gracz może wybrać liczbę okrążeń (nie więcej niż trzy) oraz uczestników rywalizacji.

 

Tytuł pojawił się w sprzedaży w 2011 roku, a w październiku 2012 r. został wycofany ze sprzedaży. Sega w oficjalnym oświadczeniu nie podała przyczyny swojej decyzji.

Wideo - Sega Rally Online Arcade

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych