WRC Powerslide

WRC Powerslide

6,6
30 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.2
X360 5.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
08.03.2013
Europa:
08.03.2013
Producent:
Milestone
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
08.03.2013
Europa:
08.03.2013

WRC Powerslide - opis gry

Wydane na cyfrowych platformach PlayStation Network i Xbox LIVE Arcade WRC Powerslide jest zręcznościowym doświadczeniem rajdowym od Milestone, twórców odpowiadających również za WRC 3.

W przypadku WRC Powerslide licencję WRC wykorzystano na potrzeby zręcznościowego racera w izometrycznym ujęciu – pełnego charakterystycznych dla gier „gokartowych” powerslide'ów. Jeszcze przed rozpoczęciem gry pojawia się pytanie czy chcemy korzystać z systemu dopałek. porozrzucane po trasie ower-upy to między innymi chmurki nadające poślizgu albo moc klaksonu, która powoduje, że auta zaczynają zwalniać.

WRC Powerslide oferuje 24 odcinki specjalne w 8 zakątkach świata (m.in. Niemcy, Francja, Grecja czy Portugalia). Każdy OS trzeba zaliczać po 3 razy, aby zyskać dostęp do kolejnego. Rajdy są zbyt długie jak na zręcznościówkę, a każdy przejazd trwa zwykle ponad 3 minuty. Czas mierzony jest tylko za cały wyścig, a nie przy każdym zaliczonym odcinku. Kamera jest tylko jedna i prezentuje widok niczym z lecącego śmigłowca, co okazale przedstawia wchodzenie w zakręty.

Deweloperzy pozwolili nam zasiąść za kierownicą takich fur jak Citroen Sebastiana Loeba, czy Mitsubishi Michała Kościuszki, albowiem w grze znalazły się teamy zarówno z klasy WRC, jak i drugiej oraz trzeciej. Sam model jazdy wypada przyzwoicie, a do tego uwzględniono uszkodzenia, co jest rzadkością w grach o takim charakterze. Do gry zaimplementowano także multiplayer dla 4 osób (tylko online).

Wideo - WRC Powerslide

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper