Picross S8

Picross S8

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Jupiter
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
29.09.2022
Europa:
29.09.2022
Producent:
Jupiter
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
29.09.2022
Europa:
29.09.2022

Picross S8 - opis gry

Picross S8 to gra logiczna wyprodukowana i wydana przez japońskie studio Jupiter. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch.

Rozgrywka - Picross S8

Założenia rozgrywki nie uległy zmianom względem poprzedników; te same są również warianty. Picross S8 to przede wszystkim nowy zestaw kilkuset łamigłówek dla fanów cyklu.

W Picrossie mamy do czynienia z zabawą będącą trochę połączeniem cech Sapera i Sudoku. Na ekranie widać planszę, na której znajduje się mniejsza lub większa (w zależności od stopnia trudności łamigłówki) liczba rzędów i kolumn złożonych z niewielkich kwadratowych pól. Przy owych rzędach i kolumnach widnieją również cyfry, które stanowią informację odnośnie tego, ile i jakie pola należy zaznaczyć. Jeśli nam się uda zaznaczyć je prawidłowo, stworzymy pixel-artowy rysunek i tym samym zaliczymy całą planszę/łamigłówkę. Twórcy pomyśleli oczywiście o nowych graczach, oferując z jednej strony różne tutoriale dopasowane do umiejętności grających oraz ułatwienia w postaci systemu Hint Roulette, który pozwala wypełnić jeden rząd lub kolumnę na planszy.

Gra oferuje ten sam zestaw trybów co poprzednik. Po pierwsze, są standardowe picrossowe łamigłówki. Po drugie, dodatkowe wyzwania w konwencji Mega Picross, które są remiksami podstawowych zagadek, ale z podkręconym stopniem trudności. Trzecia kategoria to Clip Picross, gdzie tworzymy wielkie obrazki rozwiązując stopniowo ‘pomniejsze’ łamigłówki, a czwarta i ostatnia to Color Picross, gdzie obrazki są kolorowe, co dodaje wyzwaniom dodatkowego stopnia złożoności. W Picross S8, podobnie jak w poprzedniej części, do naszej dyspozycji oddano dokładnie 485 zagadek. 

W Picross S8 powraca możliwość korzystania z funkcji ekranu dotykowego, którą zaimplementowano w poprzedniej części.

Gra oferuje także multiplayer dla maksymalnie czterech osób. 

Wideo - Picross S8

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper