Picross 3D Round 2

Picross 3D Round 2

8,5
4 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
HAL Laboratory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
60 godzin
Premiery
Świat:
01.10.2015
Europa:
01.09.2016
Producent:
HAL Laboratory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
60 godzin
Premiery
Świat:
01.10.2015
Europa:
01.09.2016

Picross 3D Round 2 - opis gry

Picross 3D Round 2 to gra logiczna wyprodukowana przez studio HAL Laboratory i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się tylko na 3DS-ie. Gra była kontynuacją Picross 3D z NDS-a.

W Picross 3D nasze zadanie polega na rzeźbieniu w trójwymiarowych blokach. Na każdej planszy bloki ułożone są w rzędach, a my musimy wyciosać z nich pewien kształt, np. Statuę Wolności. W skrócie rzecz polega na usuwaniu niepotrzebnych elementów odnośnie czego wskazówkę dają cyfry zapisane na blokach. Mogą one występować pojedynczo, mogą być wpisane w kółko, kwadrat, bywa też że na bloku widnieją dwie cyfry. Wszystko to jest podpowiedzią, jak powinniśmy postępować. Nowym mykiem są dwa nowe rodzaje bloków - niebieskie i pomarańczowe. Niebieskie to zwykłe sześciany, pomarańczowe posiadają z kolei nieregularne kształty. One także stanowią dla nas pewną podpowiedź.

Twórcy przygotowali ponad trzysta łamigłówek. Występują one w ‘pakietach’ po maksymalnie dziesięć. Grać możemy na jednym z trzech stopni trudności. W trakcie zmagań odmierzany jest czas a każda wpadka wpływa na punktację (jeśli będzie ich za dużo, przegrywamy). Zdobycie pewnej liczby punktów pozwala odblokować nowe plansze. Co warto dodać, na niektórych levelach formuła zostaje urozmaicona o nowe wytyczne, np. konieczność zaliczenia łamigłówki bez popełnienia ani jednego błędu.

W grze skorzystać można z dziesięciu figurek amiibo, które otwierają dostęp do nowych zagadek kręcących się tematycznie wokół postaci Nintendo. W produkcji HAL znajdziemy również galerie zawierające nasze dzieła oraz utwory ze ścieżki dźwiękowej. W odróżnieniu od poprzedniej części twórcy nie zaimplementowali jednak edytora poziomów.

Wideo - Picross 3D Round 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych