Rhythm Paradise Megamix

Rhythm Paradise Megamix

7,6
5 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 7.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.06.2015
Europa:
21.10.2016
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.06.2015
Europa:
21.10.2016

Rhythm Paradise Megamix - opis gry

Rhythm Paradise Megamix to gra muzyczna (rytmiczna) wyprodukowana i wydana przez Nintendo na 3DS-a. Megamix to w sumie czwarta odsłona serii. Ma ona charakter składanki zawierającej najlepsze minigry z poprzedników, choć twórcy dodali też zupełnie nową zawartość.

Megamix zawiera najlepsze minigry rytmiczne z trzech poprzednich części (wydawanych kolejno na GBA, DS-a i Wii), a także zupełnie nowe oraz remixy. Jest ich łącznie ponad sto, przy czym około jedna trzecia jest nowa. Minigry polegają oczywiście na wykonywaniu określonych czynności w odpowiednim rytmie. Grać możemy używając przycisków A, B oraz krzyżka tudzież ekranu dotykowego 3DS-a. W zależności od tego, jak nam pójdzie, jestesmy oceniani. To nie wszystko. Oprócz tego możemy zdobyć Skill Star za precyzyjny timing oraz monety, za które da się odblokować dodatkową zawartość w sklepiku, np. nowe minigry (bo nie wszystkie są dostępne na starcie).

Megamix oferuje różne warianty rozgrywki. Ten najważniejszy to Story Mode, tryb fabularny, w którym pomagamy niejakiemu Tibby’emu dotrzeć do Heaven World, jego domu. Polega to na przechodzeniu kolejnych plansz, które urozmaicane są dodatkowymi wyzwaniami. Plansze mogą mieć dwie, rzadziej trzy wersje. Ta ‘fabularna’ jest najprostsza do przejścia, reszta stawia poprzeczkę wyżej. Nowe wariacje różnią się od pierwowzorów oprawą graficzną i dźwiękową.

Poza Story Mode do wyboru mamy także innych trybów. Jest to Perfect Campaign, gdzie próbujemy przejść minigry nie popełniając żadnego błędu, tryb z wyzwaniami (są w nim swoją drogą dwa inspirowane serią WarioWare), w którym grać mogą maksymalnie cztery osoby, oraz Figure Fighter V.S. korzystający z funkcji StreetPass.

Wideo - Rhythm Paradise Megamix

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper