OutRun 2006: Coast 2 Coast

OutRun 2006: Coast 2 Coast

7,5
43 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PSP 7.4
PS2 7.8
XBOX 7.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sega
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
31.03.2006
Europa:
31.03.2006
Producent:
Sega
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
31.03.2006
Europa:
31.03.2006

OutRun 2006: Coast 2 Coast - opis gry

OutRun 2006: Coast 2 Coast to gra wyścigowa wyprodukowana przez studio Sumo Digital i wydana przez Segę. Tytuł ukazał się najpierw na konsolach PlayStation 2, Xbox i PlayStation Portable, a potem trafił też na komputery. Coast 2 Coast to ósma część serii OutRun.

Coast 2 Coast oferuje podobne atrakcje co poprzednie części serii OutRun. W grze zasiadamy za kierownicą jednego z kilkunastu modeli Ferrari i z dziewczyną u boku bierzemy udział w efekciarskich wyścigach. Model jazdy jest oczywiście czysto zręcznościowy a podczas rywalizacji musimy wyrabiać się w czasie i zaliczać checkpointy porozstawiane na trasie (choć zasady rywalizacji różnią się generalnie w zależności od ogrywanego trybu).

W grze otrzymujemy do dyspozycji w sumie piętnaście modeli Ferrari z różnych epok historii motoryzacji. Jest to dla przykładu 550 Barchetta, F355 Spider, Superamerica, 328 GTS oraz Ferrari F430. Nie wszystkie te samochody są jednak dostępne na starcie - część z nich należy bowiem odblokować (w przypadku wersji na konsole Sony wymaga to skorzystania z opcji dającej możliwość wymiany danych między sprzętami).

Produkcja Sumo Digital oferuje kilka wariantów rozgrywki. Najważniejszy jest tytułowy tryb Coast 2 Coast, w której czeka na nas szereg rozmaitych wyzwań polegających nie tylko na ściganiu się z innymi. Oprócz tego dostępny jest też Test Your Drift (otrzymujemy w nim punkty za wykonywanie driftów), Test Your Slipstream (gromadzimy punkty jadąc za samochodami uczestniczącymi w ruchu drogowym), Avoid the Knockout (najsłabszy uczestnik rywalizacji zostaje z niej wyrzucony po zakończeniu stage’a) oraz Do not Lose your Girlfriend (ścigamy się w nim z inną parą). Poza tym zaimplementowali także także trzy bardziej tradycyjne tryby: OutRun Race, Heart Attack i Time Attack. Grać można też w multi przez sieć.

W trakcie rozgrywki kumulujemy przejechane mile. Patent ten pozwala odblokowywać nową zawartość.

Wideo - OutRun 2006: Coast 2 Coast

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych