Ninja Gaiden Sigma 2 Plus

Ninja Gaiden Sigma 2 Plus

8,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team Ninja
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
26.02.2013
Europa:
26.02.2013
Producent:
Team Ninja
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
26.02.2013
Europa:
26.02.2013

Ninja Gaiden Sigma 2 Plus - opis gry

Ninja Gaiden Sigma 2 Plus to gra akcji wyprodukowana przez studio Team Ninja i wydana przez Koei Tecmo. Tytuł ukazał się na przenośnej konsoli PlayStation Vita.

Fabuła - Ninja Gaiden Sigma 2 Plus

Wydarzenia ukazane w grze rozgrywają się rok po tych przedstawionych w Ninja Gaiden Black. Legendarny ninja Ryu Hayabusa, spadkobierca klanu Smoczych Ninja i obecny posiadacz Smoczego Miecza, zmuszony jest stawić czoło klanowi Czarnego Pająka, który planuje przywrócenie do życia Archfienda, co zagraża całemu światu.

Edycja plus oferuje trzy dodatkowe rozdziały dodane w Ninja Gaiden Sigma 2, które pozwalają nam przejąć kontrolę nad dodatkowymi postaciami: Ayane, Momiji i Rachel.

Rozgrywka - Ninja Gaiden Sigma 2 Plus

Podobnie jak w oryginale, mimo pozornej prostoty, system walki jest wystarczająco głęboki. Ryu z wielką gracją radzi sobie z kolejnymi hordami potworów, których część powraca z pierwszej części. W gorących momentach grający może wykorzystać jeszcze którąś z mocy Ki, czyli tutejszy odpowiedni magii. W „dwójce” powraca większość broni, choć znalazło się miejsce dla kilku dodatków, między innymi kosy czy możliwości dzierżenia dwóch katan jednocześnie (bronie można z czasem ulepszać).

Wersja Sigma 2 doczekała się pewnych zmian względem oryginału, nie tylko dodatkowej zawartości. Dla przykładu w niektórych lokacjach zmniejszono liczbę przeciwników, ale za to zwiększono im ilość energii. Twórcy dodali też pięciu nowych bossów.

Z kolei w wersji Sigma 2 Plus dodano nowy tryb Ninja Race, zestaw wyzwań pod nazwą Tag Missions oraz możliwość korzystania z ekranu dotykowego w trakcie rozgrywki.

Wideo - Ninja Gaiden Sigma 2 Plus

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper