Need for Speed Underground Rivals

Need for Speed Underground Rivals

7,2
30 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.03.2005
Europa:
01.09.2005
Polska:
01.09.2005
Producent:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.03.2005
Europa:
01.09.2005
Polska:
01.09.2005

Need for Speed Underground Rivals - opis gry

Need for Speed: Underground Rivals to pierwsza odsłona serii Need for Speed, wydana na konsolkę PlayStation Portable. To gra wyścigowa, która swoją premierę miała 15 marca 2005 roku za sprawą Electronic Arts.

Rozgrywka nie odbiega znacząco od schematu, jaki znamy z części pochodzących z dużych konsol. NFS: UR jest swego rodzaju odpowiednikiem Need for Speed: Underground oraz NFS: Underground 2. Gracz na początku zabawy kupuje jeden z paru przedstawionych mu samochodów i bierze udział w nielegalnych wyścigach. Wraz z progresem zdobywa pieniądze oraz respekt wśród postaci, które także się ścigają. W grze zaimplementowano licencjonowane pojazdy. Spotkamy tu między innymi takie fury jak Mitsubishi Lancer Evolution VIII, Toyota Celica GT-S, Mazda RX-8 czy Volkswagen Golf GTI. 
 
Wzorem swoich poprzedników NFS: UR pozwala na zewnętrzną i wewnętrzną modyfikację aut. Dzięki zaoszczędzonej walucie możemy ulepszyć nasze auto, by jego osiągi były większe lub by łatwiej się nim sterowało. Tuning wizualny jest bardzo dobrze skonstruowany. Nic nie leży na przeszkodzie, by dodać spoiler, zmienić alufelgi, zamontować neon na podwoziu czy dodać wzór na naszym samochodzie. Warunek jest jeden - część musi zostać wcześniej odblokowana. Najważniejszym trybem gry jest Career Mode, w którym poprzez rywalizację z innymi zawodnikami zbieramy pieniądze na tuning naszych aut. Ponadto zabawa dzieli się na następujące opcje: Cirquit Race, Drift Attack, Drag Race, Lap Knockout Race, Nitrous Run, Rally Relay i Street Cross - każda z nieco innymi zasadami rywalizacji. 
 
Wszystkie wymienione tryby są ciekawe i znacząco się od siebie różnią. Dla przykładu w Lap Knockout Race, po każdym okrążeniu z wyścigu zostaje wyeliminowana osoba, która zajmowała ostatnie miejsce, a Nitrous Run polega na przejeżdżaniu przez specjalne checkpointy, dzięki czemu zostaje uzupełnione nam nitro oraz czas do końca wyścigu. Jeśli nie zdążymy, to zostajemy zdyskwalifikowani. Na soundtrack gry składają się utwory pochodzące z Need For Speed: Underground 2. Poza tym dodano 5 nowych kawałków specjalnie dla tej wersji gry (można usłyszeć takie gwiazdy jak Snoop Dogg czy Fat Joe). Twórcy zaimplementowali również tryb zabawy dla dwóch graczy w sieci lokalnej Wi-Fi lub czterech, gdzie gracze walczą o jak najlepszy czas przejazdu.

Wideo - Need for Speed Underground Rivals

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych