Juiced: Eliminator

Juiced: Eliminator

6,3
11 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Juice Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
28.06.2006
Europa:
28.07.2006
Producent:
Juice Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
28.06.2006
Europa:
28.07.2006

Juiced: Eliminator - opis gry

Juiced: Eliminator to zręcznościowe wyścigi samochodowe dedykowane konsolce PlayStation Portable. Za tytuł odpowiada Obigeta Makers oraz THQ, a swoją premierę gra miała 28 czerwca 2006 roku.

Gracz wciela się w kierowcę biorącego udział w nielegalnych wyścigach ulicznych, a jego zadaniem jest zdobycie jak największego respektu wśród innych kierowców. Pojazdy dostępne w grze można dowolnie tuningować, zmieniając ich wygląd zewnętrzny (spoilery, zderzaki itd.) oraz ulepszając silnik czy skrzynię biegów. Zgromadzono tutaj ponad 100 części, które można kupić. 
Dalsza część tekstu pod wideo
 
Twórcy gry zaimplementowali około 59 licencjonowanych aut. W stosunku do pierwszej odsłony gry znanej z PlayStation 2 oraz Xboxa, pojawiło się siedem nowych aut, tj. Ford Mustang GT, Clio V6 Renault Sport, Scion tC, SEAT Ibiza Cupra, Honda Civic Si, Fiat Coupe oraz Renault Megane Sport. Ponadto autorzy Juiced: Eliminator chwalą się, że wszelkie odgłosy motoryzacyjne są bardzo realne, wręcz żywcem przeniesione do świata gry. Podtytuł tej części wziął się od trybu gry, jaki w niej występuje. Eliminator polega na ściganiu się po trasie, a wraz z każdym okrążeniem z zabawy odpada uczestnik zajmujący ostatnie miejsce. Gracze wraz z postępami w grze zarabiają pieniądze, za które mogą ulepszać swoje fury i kupować możliwość ścigania się w coraz lepiej opłacanych wyścigach. 
 
Juiced: Eliminator od strony graficznej prezentuje bardzo średni poziom, nawet jak na możliwości konsolki PlayStation Portable. Nie zawodzą za to dźwięki, które są dobrze dopasowane do wydarzeń na ekraniku. Motywy muzyczne znajdujące się w grze to przede wszystkim amerykański pop rock, a na liście trudno znaleźć znane zespoły. Juiced: Eliminator zawiera także tryb do gry wieloosobowej do sześciu graczy jednocześnie. Ponadto tytuł ten charakteryzuje mało intuicyjne i przejrzyste menu, po którym poruszanie się mogło być lepiej rozwiązane.

Wideo - Juiced: Eliminator

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper