MotoGP: Ultimate Racing Technology

MotoGP: Ultimate Racing Technology

7,3
6 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.0
XBOX 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Climax Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
24.05.2002
Europa:
24.05.2002
Producent:
Climax Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
24.05.2002
Europa:
24.05.2002

MotoGP: Ultimate Racing Technology - opis gry

MotoGP: Ultimate Racing Technology to gra traktująca o wyścigach motocyklowych wyprodukowana przez brytyjskie studio Climax i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz na Xboxie.

Ultimate Racing Technology pozwala nam rozegrać zawody MotoGP w sezonie 2001. Do dyspozycji mamy startujących wówczas zawodników, zespoły (motocykle) oraz tory, na jakich odbywały się wyścigi, np. japońska Suzuka i Donington w Wielkiej Brytanii. Niestety nie wszystkie - znajdziemy tylko dziesięć spośród szesnastu. Podobnie jak traktująca o tej samej tematyce seria Namco, produkcja Climax stawia większy nacisk na realizm.

Gra posiada kilka wariantów rozgrywki. Ten najważniejszy to Grand Prix, czyli swoista kariera. Bierzemy udział w dziesięciu wyścigach sezonu, które odbywać się mogą w rozmaitych warunkach pogodowych. W zależności od zajętej pozycji otrzymujemy pewną liczbą punktów, które się kumulują. Kto zdobędzie ich najwięcej na koniec, zdobywa tytuł mistrzowski. Jeździć możemy na pięciu stopniach trudności.

Oprócz tego dostępne są także inne tryby, choć dodać należy, że nie wszystkie tory dostępne są w nich od początku. Należy je najpierw odblokować w Grand Prix. Owe pozostałe tryby to Training Mode, który pozwala zapoznać się z podstawami tutejszego modelu jazdy, Quick Race, szybki wyścig, Time Trials, jazda na czas na dostępnych torach, oraz Arcade, gdzie realizm schodzi na dalszy plan. Jest też multiplayer dla maksymalnie czterech osób.

Wraz z postępami gromadzimy także punkty, za które można odblokowywać nowe rzeczy. Są to chociażby elementy do kustomizowania motocykli, zawodników, możliwość zaimportowania muzyki z płyty CD itd. itp.

Wideo - MotoGP: Ultimate Racing Technology

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych