Moose Life

Moose Life

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Llamasoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
13.08.2020
Europa:
13.08.2020
Producent:
Llamasoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
13.08.2020
Europa:
13.08.2020

Moose Life - opis gry

Moose Life to strzelanina (psychodeliczny shooter) wyprodukowana i wydana przez studio Llamasoft. Tytuł ukazał się na PC oraz konsoli PlayStation 4. Obsługuje on gogle VR, lecz ich posiadanie nie jest niezbędne.

Rozgrywka - Moose Life

Produkcja Llamasoft jest pozbawiona fabuły. Moose Life to strzelanina na tzw. szynach przypominająca inne tytuły tego samego studia. Podczas rozgrywki przejmujemy kontrolę nad tytułowym łosiem, ale oprócz tego w grze pojawiają się również inne ssaki kopytne: jeleń, owca, wielbłąd etc.

Założenia zabawy są proste. Nasza postać porusza się przed siebie pokonując abstrakcyjne miejscówki i prując do pojawiających się na drodze kolejnych coraz trudniejszych fal przeciwników (wyzwania, warto dodać, nie są tu generowane proceduralnie). Łoś porusza się po dwóch płaszczyznach - po dolnej i górnej części ekranu, pomiędzy którymi możemy w dowolnym momencie przeskakiwać wciskając stosowny przycisk. Nie stoi on jednak w miejscu - może się też bowiem poruszać w prawo i w lewo, a nawet do przodu i tyłu.

Pokonani przeciwnicy pozostawiają po sobie piguły, czyli tutejsze power-upy. Standardowo dysponujemy pociskami lecącymi po wystrzeleniu prosto przed siebie, ale z czasem możemy położyć ręce na bardziej wymyślnych ‘broniach’: są to rozmaite tryby wystrzału, bomby czy pociski przemieniające nieprzyjaciół w niegroźne jelenie. Na planszach znaleźć także możemy okrągły fioletowy pojemnik z owcą, po którego zniszczeniu stajemy się na pewien czas nietykalni.

Oprócz głównego wariantu zabawy Moose Life oferuje bezstresowy Free Ride, w którym presji nie narzuca nam ograniczona, niewielka liczba żyć. Twórcy zaimplementowali ponadto rankingi. 

Wymagania sprzętowe - Moose Life

Minimalne:

  • System operacyjny: Win 8/8.1, Win 10
  • Procesor: 2.5 Ghz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GTX 960
  • DirectX: Wersja 10
  • Miejsce na dysku: 200 MB dostępnej przestrzeni

Wideo - Moose Life

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper