Mass Effect: Zniszcz niebo

Mass Effect: Zniszcz niebo

7,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

XONE 8.0
PC 7.0
X360 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
10.03.2008
Europa:
10.03.2008
Polska:
10.03.2008
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
10.03.2008
Europa:
10.03.2008
Polska:
10.03.2008

Mass Effect: Zniszcz niebo - opis gry

Mass Effect: Zniszcz niebo (Mass Effect: Bring Down the Sky) to gra fabularna z elementami strzelaniny z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez BioWare Corporation i wydana przez Microsoft - tytuł ukazał się Xbox 360, a później także na Windowsa (za port odpowiada Demiurge Studios) oraz Xbox One.

Produkcja nie zmienia ogólnych założeń wersji podstawowej, czyli jest przedstawiciel "kosmicznego rpg-a z elementami strzelaniny". Gracz wciela się w osobę zarządzającą załogą i wspólnie z nią zwiedza kosmos, bada planety, ratuje ocalałych czy walczy z wrogo nastawionymi istotami. Poza nią istnieje także możliwość eksploracji zaproponowanego w ramach rozszerzenia, czy to pieszo czy z pomocą naziemnego pojazdu Mako. Ukończenie przedstawionej w ramach dodatku historii, przewidzianej tak jak podstawka wyłącznie dla pojedynczego gracza, daje nowe przedmioty zarówno dla protagonisty jak i jego załogi.

Fabularnie gra osadzona jest w trakcie wydarzeń znanych z Mass Effect (interquel), dokładnie po momencie, gdy Shepard wyruszył w podróż. Wprowadzona w rozszerzeniu rasa Batarian decyduje się zająć mobilną stację zarządzającą asteroidą, po czym wycelował ją w Terra Nova z systemu gwiezdnego Asgard. Zadaniem Sheparda i jego kompanów jest zbadać to to zagrożenie i nie dopuścić do katastrofy.

Później Bring Down the Sky pojawiło się na PlayStation 3 (Mass Effect, Mass Effect Trilogy) oraz - w wersji odświeżonej - na PlayStation 4 (Mass Effect: Edycja Legendarna).

Wideo - Mass Effect: Zniszcz niebo

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper