Mass Effect: Stacja Szczyt

Mass Effect: Stacja Szczyt

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

XONE -
PC -
X360 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
25.08.2009
Europa:
25.08.2009
Polska:
25.08.2009
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
25.08.2009
Europa:
25.08.2009
Polska:
25.08.2009

Mass Effect: Stacja Szczyt - opis gry

Mass Effect: Stacja Szczyt to gra fabularna z elementami strzelaniny z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez BioWare Corporation we współpracy z Demiurge Studios i wydana przez Microsoft albo Electronic Arts - tytuł ukazał się Xbox 360, a później także na Windowsa oraz Xbox One.

Produkcja nie zmienia ogólnych założeń wersji podstawowej, czyli jest przedstawiciel "kosmicznego rpg-a z elementami strzelaniny". Gracz wciela się w osobę zarządzającą załogą i wspólnie z nią zwiedza kosmos, bada planety, ratuje ocalałych czy walczy z wrogo nastawionymi istotami. Ukończenie przedstawionej w ramach dodatku historii, przewidzianej tak jak podstawka wyłącznie dla pojedynczego gracza, daje nowe przedmioty zarówno dla protagonisty jak i jego załogi.

Fabularnie gra osadzona jest w trakcie wydarzeń znanych z Mass Effect (interquel), dokładnie po momencie, gdy Shepard wyruszył w podróż. Po tym momencie zostaje odblokowana tajna baza Przymierza znana jako Szczyt. Na niej protagonista Mass Effect może wraz z innymi członkami drużyny skorzystać z symulatora bojowego. W ramach scenariuszy o różnych zasadach (Capture - przejmowanie flagi, Hunt - Polowanie) gracz stara się osiągnąć jak najlepszy rezultat. W przerwie między wyzwaniami istnieje możliwość zamiany słowa z postaciami z nowej lokacji jak np. dowódcą statku, Ahernem.

Później Pinnacle Station pojawiło się na PlayStation 3 (Mass Effect, Mass Effect Trilogy), ale w odróżnieniu od pozostałych DLC nie zostało wydane w ramach Edycji Legendarnej. 

Wideo - Mass Effect: Stacja Szczyt

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper