Mass Effect 2: Kasumi - Skradzione wspomnienia

Mass Effect 2: Kasumi - Skradzione wspomnienia

7,7
10 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.6
XONE 7.0
X360 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
06.04.2010
Europa:
06.04.2010
Polska:
06.04.2010
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
06.04.2010
Europa:
06.04.2010
Polska:
06.04.2010

Mass Effect 2: Kasumi - Skradzione wspomnienia - opis gry

Mass Effect 2: Kasumi - Skradzione wspomnienia (Mass Effect 2: Kasumi - Stolen Memory) to gra fabularna z elementami strzelaniny z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez BioWare Corporation i wydana przez Electronic Arts - tytuł ukazał się Xbox 360 oraz Windowsa, a później na Xbox One.

Produkcja nie zmienia ogólnych założeń wersji podstawowej, czyli jest przedstawiciel "kosmicznego rpg-a z elementami strzelaniny". Gracz wciela się w osobę zarządzającą załogą i wspólnie z nią zwiedza kosmos, bada planety, ratuje ocalałych czy walczy z wrogo nastawionymi istotami. Poza nią istnieje także możliwość eksploracji zaproponowanego w ramach rozszerzenia, z racji jego konstrukcji możliwe jest to wyłącznie pieszo. Ukończenie przedstawionej w ramach dodatku historii, przewidzianej tak jak podstawka wyłącznie dla pojedynczego gracza, daje nowe przedmioty dla załogi oraz kolejną opcjonalną członkinię załogi.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabularnie gra osadzona jest w trakcie wydarzeń znanych z Mass Effect 2 (interquel), dokładnie po momencie, gdy Shepard wyruszył w podróż. Wprowadza ona nową towarzyszkę protagonisty, złodziejkę Kasumi Goto. Zwraca się ona z prośbą do komandora/ki o wejście na teren posiadłości handlarza bronią Donovana Hocka - co jest możliwe wyłącznie pod przykrywką. Tam też załoga z ME 2 musi odnaleźć coś należącego kiedyś do Keijiego Okudy, partnera Goto, który to został brutalnie zamordowany przez Hocka.

Później rozszerzenie pojawiło się na PlayStation 3 (pierwsze wydanie ME 2 na tą platformę, Mass Effect Trilogy) oraz - w wersji odświeżonej - na PlayStation 4 (Mass Effect: Edycja Legendarna).

Wideo - Mass Effect 2: Kasumi - Skradzione wspomnienia

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper