Mass Effect 2: Kryjówka Handlarza Cieni

Mass Effect 2: Kryjówka Handlarza Cieni

8,3
10 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.1
XONE 9.0
X360 9.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
07.09.2010
Europa:
07.09.2010
Polska:
07.09.2010
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
07.09.2010
Europa:
07.09.2010
Polska:
07.09.2010

Mass Effect 2: Kryjówka Handlarza Cieni - opis gry

Mass Effect 2: Kryjówka Handlarza Cieni (Mass Effect 2: Lair of the Shadow Broker) to gra fabularna z elementami strzelaniny z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez BioWare Corporation i wydana przez Electronic Arts - tytuł ukazał się Xbox 360 oraz Windowsa, a później na Xbox One.

Produkcja nie zmienia ogólnych założeń wersji podstawowej, czyli jest przedstawiciel "kosmicznego rpg-a z elementami strzelaniny". Gracz wciela się w osobę zarządzającą załogą i wspólnie z nią zwiedza kosmos, bada planety, ratuje ocalałych czy walczy z wrogo nastawionymi istotami. Poza nią istnieje także możliwość eksploracji zaproponowanego w ramach rozszerzenia, z racji jego konstrukcji możliwe jest to wyłącznie pieszo. Ukończenie przedstawionej w ramach dodatku historii, przewidzianej tak jak podstawka wyłącznie dla pojedynczego gracza, czy daje nowe przedmioty dla załogi.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabularnie gra osadzona jest w okolicach wydarzeń z Mass Effect 2. Przedstawiona tam linia fabularna skupiona jest wokół jednej z towarzyszek podróży komandora Sheparda, Liary T’Soni. Dokładnie to towarzyszy on jej w trakcie wyprawy, której celem jest wytropienie tytułowego handlarza oraz uratowanie jej przyjaciela Ferona. Po zakończeniu przygody, gdzie jednym ze źródeł transportu jest powietrzna taksówka, gracz otrzymuje dostęp do wszystkich tajnych terminali Handlarza Cieni.

Później rozszerzenie pojawiło się na PlayStation 3 (pierwsze wydanie ME 2 na tą platformę, Mass Effect Trilogy) oraz - w wersji odświeżonej - na PlayStation 4 (Mass Effect: Edycja Legendarna).

Wideo - Mass Effect 2: Kryjówka Handlarza Cieni

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper