Mass Effect 2: Nadzorca

Mass Effect 2: Nadzorca

7,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.6
XONE 8.0
X360 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
15.06.2010
Europa:
15.06.2010
Polska:
15.06.2010
Producent:
BioWare
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
RPG,   Strzelanina
Premiery
Świat:
15.06.2010
Europa:
15.06.2010
Polska:
15.06.2010

Mass Effect 2: Nadzorca - opis gry

Mass Effect 2: Nadzorca (Mass Effect 2: Overlord) to gra fabularna z elementami strzelaniny z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez BioWare Corporation i wydana przez Electronic Arts - tytuł ukazał się Xbox 360 oraz Windowsa, a później na Xbox One.

Produkcja nie zmienia ogólnych założeń wersji podstawowej, czyli jest przedstawiciel "kosmicznego rpg-a z elementami strzelaniny". Gracz wciela się w osobę zarządzającą załogą i wspólnie z nią zwiedza kosmos, bada planety, ratuje ocalałych czy walczy z wrogo nastawionymi istotami. Poza nią istnieje także możliwość eksploracji zaproponowanego w ramach rozszerzenia. Ukończenie przedstawionej w ramach dodatku historii, przewidzianej tak jak podstawka wyłącznie dla pojedynczego gracza, czy daje nowe przedmioty dla załogi.

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabularnie gra osadzona jest w trakcie lub tuż po wydarzeniach znanych z Mass Effect 2. Przedstawiona tam linia fabularna skupiona jest wokół eksperymentu prowadzonego przez zespół pod przewodnictwem Gavina Archera. Nie przebiega ona po myśli jego autorów, a jego efekt - SI znane jako VI Overlord - rozpoczyna walkę ze swoimi stwórcami. Później próbuje ono znaleźć drogę do połączenia się z czymś większym, by zwiększyć strefę wpływów. Zadaniem Sheparda jest wspólnie z członkami załogi, przy wykorzystaniu m. in. pojazdu Hammerhead (wprowadzony w rozszerzeniu Projekt Hefajstos, ang. Firewalker), znaleźć sposób na powstrzymanie systemu, zanim ten zrealizuje swój cel.

Potem rozszerzenie pojawiło się na PlayStation 3 (pierwsze wydanie ME 2 na tą platformę, Mass Effect Trilogy) oraz - w wersji odświeżonej - na PlayStation 4 (Mass Effect: Edycja Legendarna).

Wideo - Mass Effect 2: Nadzorca

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper