Mad Devils

Mad Devils

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
PC -
PS5 -
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Itzy Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
10.05.2021
Europa:
10.05.2021
Producent:
Itzy Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
10.05.2021
Europa:
10.05.2021

Mad Devils - opis gry

Mad Devils to strzelanina w konwencji twin-stick shootera wyprodukowana i wydana przez studio Itzy Interactive. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series. 

Fabuła - Mad Devils

Akcja rozgrywa się podczas II wojny światowej, lecz gra traktuje historię ze sporym przymrużeniem oka. Ashera Mad Devils to dowodzony przez Jacka Ashera specjalny oddział wysłany z misją powstrzymania niejakiego majora Straussa, który eksperymentuje z okultyzmem, by odwrócić losy wojny. Operacja napotyka trudności. Naziści otwierają wrota piekieł, a Asher ginie. Budzi się jednak w zaświatach z płonącą czaszką zamiast głowy, co bynajmniej nie uniemożliwia mu kontynuowania zadania.

Rozgrywka - Mad Devils

Mad Devils to strzelanina, w której wydarzenia obserwujemy z perspektywy lotu ptaka. Produkcja Izy Interactive na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl twin-stick shootery, choć nim nie jest; naszą postacią nie sterujemy tu bowiem za pomocą dwóch gałek kontrolera. Schemat rozgrywki jest prosty: rzecz polega na brnięciu przed siebie i eliminowaniu wszystkich naprzykrzających się nieprzyjaciół. W grze zaimplementowano cover system pozwalajacy kryć się przed ostrzałem za niektórymi elementami otoczenia.

Oprócz broni palnej korzystać możemy także z zaklęć, które podpinamy pod kierunki d-pada. Twórcy zaimplementowali ponadto prosty system rozwoju umożliwiający rozwijanie parametrów podopiecznego.

Wraz z postępami możemy odblokować dostęp do nowych grywalnych postaci, tj. członków oddziału Mad Devils, którzy różnią się nieco umiejętnościami. Dostępny jest także multiplayer w formie co-opa dla dwóch osób. 

Wideo - Mad Devils

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper