League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift

10,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Riot Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MOBA
Liczba graczy:
10
Premiery
Świat:
28.03.2021
Europa:
28.03.2021
Producent:
Riot Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MOBA
Liczba graczy:
10
Premiery
Świat:
28.03.2021
Europa:
28.03.2021

League of Legends: Wild Rift - opis gry

League of Legends: Wild Rift to gra MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) wyprodukowana i wydana przez studio Riot Games. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych. 

Rozgrywka - League of Legends: Wild Rift

Wild Rift to nowsza edycja popularnej gry MOBA League of Legends, która w odróżnieniu od pierwowzoru została zaprojektowana z myślą o urządzeniach przenośnych. Trzon rozgrywki nie uległ zmianie. Podczas zmagań przejmujemy kontrolę nad różniącymi się umiejętnościami czempionami; do wyboru mamy pewną ich liczbę. W starciach biorą udział dwie drużyny liczące po pięć osób (walczyć można także ze sztuczną inteligencją). Celem jest zniszczenie nexusa należącego do rywali.

W odróżnieniu od wersji na komputery tempo rozgrywki w League of Legends: Wild Rift jest znacznie szybsze. Mapa, na której odbywa się rywalizacja, została pomniejszona, skrócono czas regeneracji, większe są również przyznawane ilości złota. Dzięki tym modyfikacjom bitwy trwają nie około czterdziestu pięciu minut, tylko piętnastu. Pewnych zmian doczekał się ponadto sam gameplay. Dla przykładu nexus jest w stanie sam atakować nieprzyjaciół, co sprawia, że zastępuje on w Wild Rift wieże obronne znane z pierwowzoru.

Produkcja Riot Games oferuje dwa tryby rozgrywki: Wild Rift i ARAM. Wild Rift to tutejszy standardowy tryb, w którym mamy do czynienia z trzema wariantami rozgrywania potyczek: PVP, turniej i ranked. Twórcy zaimplementowali system matchmakingu łączący graczy na podobnym poziomie umiejętności. Poziomów jest łącznie dziesięć: Iron, Bronze, Silver, Gold, Platinum, Emerald, Diamond, Master, Grandmaster oraz Challenger.

Tryb ARAM z kolei opiera się na tych samych zasadach co Wild Rift, ale mapa jest jeszcze mniejsza, a postacie wybierane losowo (do tego wyrugowano w nim jeszcze kilka innych pomniejszych elementów). 

Wideo - League of Legends: Wild Rift

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych