PUBG: New State

PUBG: New State

8,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
PUGB Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
100
Premiery
Świat:
11.11.2021
Europa:
11.11.2021
Polska:
11.11.2021
Producent:
PUGB Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
100
Premiery
Świat:
11.11.2021
Europa:
11.11.2021
Polska:
11.11.2021

PUBG: New State - opis gry

PUBG: New State to strzelanina w konwencji battle royale wyprodukowana przez PUGB Studios. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych (iOS i Android). Był on sequelem PlayerUnknown's Battlegrounds.

Rozgrywka - PUBG: New State

Produkcja PUBG to kontynuacja PlayerUnknown's Battlegrounds oraz PUBG Mobile. Akcja rozgrywa się w szóstej dekadzie XXI wieku w północnych regionach Stanów Zjednoczonych. Główne założenia rozgrywki wyglądają tu jednak identycznie jak w pierwowzorze. Stu graczy uczestniczy w rywalizacji na śmierć i życie na odciętej od świata zewnętrznego wyspie. Wygrywa ten, kto ostatni utrzyma się przy życiu. Schemat potyczek jest następujący: najpierw skaczemy z samolotu w preferowanym miejscu, następnie gromadzimy porozrzucane po mapie bronie i przedmioty, po czym przystępujemy do walki (przy założeniu, że nie zostaniemy wyeliminowani w międzyczasie). 

Futurystyczny setting jest nie bez znaczenia dla rozgrywki. Formułę urozmaicają drony oraz nowocześniejsze pojazdy, z których możemy korzystać w trakcie rywalizacji: samochody przyszłości, buggy, łodzie, motocykle, szybowce etc. Względem pierwowzoru wprowadzono również nowe mechaniki i gameplayowe patenty: możliwość przełączania się między widokiem z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby, kustomizacja broni i akcesoriów, przywracanie do życia poległych towarzyszy broni, werbowanie pokonanych nieprzyjaciół i nie tylko.

Rywalizacja w stylu battle royale dla 100 osób nie jest jedyną tutejszą atrakcją. PUBG: New States posiada też dodatkowe tryby, jak drużynowych deathmatch dla ośmiu osób (po cztery na drużynę).

Na marginesie warto wspomnieć, że w grze dostępna jest zmodyfikowana wersja mapy Erangel znanej z pierwszej części. 

Wideo - PUBG: New State

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych