Immortality

IMMORTALITY

5,5
11 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S 6.0
PC 5.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sam Barlow
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
6 godzin
Premiery
Świat:
30.08.2022
Europa:
30.08.2022
Producent:
Sam Barlow
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa
Śr. czas:
6 godzin
Premiery
Świat:
30.08.2022
Europa:
30.08.2022

IMMORTALITY - opis gry

IMMORTALITY to gra przygodowa w konwencji interaktywnego filmu wyprodukowana przez Sama Barlowa i wydana przez Half Mermaid Productions. Tytuł ukazał się na PC, Xbox Series X|S oraz PS5.

Fabuła - IMMORTALITY

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabuła gry kręci się wokół niejakiej Marissy Marcel, utalentowanej nastoletniej aktorki, która swoją karierę rozpoczęła w latach 60. w Hollywood, lecz pomimo obiecujących perspektyw w ciągu trzech dekad zagrała tylko w trzech filmach, które – co jeszcze dziwniejsze – nigdy nie ujrzały światła dziennego. Kim była Marissa Marcel? Co się stało z jej dobrze się zapowiadającą karierą? Na te pytania będziemy musieli znaleźć odpowiedź sami.

Rozgrywka - IMMORTALITY

Pod względem rozgrywki IMMORTALITY przypomina poprzednie gry Sama Barlowa, jak Her Story czy Telling Lies. Rzecz polega na oglądaniu materiałów video i doszukiwaniu się w nich wskazówek i informacji, które pozwolą nam kontynuować śledztwo. Filmy, w których biorą udział prawdziwi aktorzy, można przewijać, zoomować/przybliżać, zatrzymywać itd. 

Zmagania rozpoczynamy z jednym klipem. Gdy odkryjemy istotną informację kluczową dla prowadzonego śledztwa, odblokujemy nowe klipy. Mogą to być fragmenty filmów, w których występowało Marissa Marcel, a także nagrania zza kulis czy wywiady telewizyjne. 

Wideo - IMMORTALITY

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper