Hatsune Miku Logic Paint S

Hatsune Miku Logic Paint S

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

XSX|S -
NS -
PC -
XONE -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Crypton Future Media
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
18.03.2021
Europa:
18.03.2021
Producent:
Crypton Future Media
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
18.03.2021
Europa:
18.03.2021

Hatsune Miku Logic Paint S - opis gry

Hatsune Miku Logic Paint S to gra logiczna wyprodukowana i wydana przez Crypton Future Media. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych, PC oraz konsolach Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X

Rozgrywka - Hatsune Miku Logic Paint S

Dalsza część tekstu pod wideo

W odróżnieniu od wielu innych produkcji sygnowanych imieniem i nazwiskiem wirtualnej idolki produkcja Crypton Future Media nie jest grą muzyczną. Zamiast tego mamy tu do czynienia z grą logiczną stanowiącą połączenie estetyki Hatsune Miku i gameplayu bazującego na zasadach picrossa. 

Założenia zabawy nie odbiegają od tych znanych z innych picrossowych gier. Rozgrywka łączy cecha Sapera i sudoku. Na ekranie widać planszę, na której znajduje się mniejsza lub większa (w zależności od stopnia trudności łamigłówki) liczba rzędów i kolumn złożonych z niewielkich kwadratowych pól. Przy owych rzędach i kolumnach widnieją również cyfry, które stanowią informację odnośnie tego, ile i jakie pola należy zaznaczyć. By się nie pomylić, możemy oznaczyć krzyżykiem pola puste.  Jeśli nam się wszystko zaznaczyć prawidłowo, stworzymy rysunek z Miku lub/i przyjaciółmi i tym samym zaliczymy całą planszę/łamigłówkę. Twórcy przygotowali ponad 350 łamigłówek, w których mamy do czynienia z planszami o różnej wielkości: od wymiarów 5x5 do 20x20. Dla osób mających problemy przygotowano także system podpowiedzi.

Zmagania z zagadkami uatrakcyjniają postacie znane z ‘uniwersum’ Hatsune Miku. Wraz z postępami otrzymujemy natomiast gwiazdki, te zaś służą do odblokowywania nowych utworów muzycznych mogących grającym uprzejemniać czas w trakcie zabawy.

Wideo - Hatsune Miku Logic Paint S

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper