Picross S7

Picross S7

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Jupiter
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.12.2021
Europa:
27.12.2021
Producent:
Jupiter
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.12.2021
Europa:
27.12.2021

Picross S7 - opis gry

Picross S7 to gra logiczna wyprodukowana i wydana przez japońskie studio Jupiter. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch.

Rozgrywka - Picross S7

Dalsza część tekstu pod wideo

Założenia rozgrywki nie uległy zmianie względem poprzedników, te same są również warianty zabawy. 

W Picrossie mamy do czynienia z zabawą będącą trochę połączeniem cech Sapera i Sudoku. Na ekranie widać planszę, na której znajduje się mniejsza lub większa (w zależności od stopnia trudności łamigłówki) liczba rzędów i kolumn złożonych z niewielkich kwadratowych pól. Przy owych rzędach i kolumnach widnieją również cyfry, które stanowią informację odnośnie tego, ile i jakie pola należy zaznaczyć. Jeśli nam się uda zaznaczyć je prawidłowo, stworzymy pixel-artowy rysunek i tym samym zaliczymy całą planszę/łamigłówkę. Twórcy pomyśleli oczywiście o nowych graczach, oferując z jednej strony różne tutoriale dopasowane do umiejętności grających oraz ułatwienia w postaci systemu Hint Roulette, który pozwala wypełnić jeden rząd lub kolumnę na planszy.

Gra oferuje ten sam zestaw trybów co poprzednik. Po pierwsze, są standardowe picrossowe łamigłówki. Po drugie, dodatkowe wyzwania w konwencji Mega Picross, które są remiksami podstawowych zagadek, ale z podkręconym stopniem trudności. Trzecia kategoria to Clip Picross, gdzie tworzymy wielkie obrazki rozwiązując stopniowo ‘pomniejsze’ łamigłówki, a czwarta i ostatnia to Color Picross, gdzie obrazki są kolorowe, co dodaje wyzwaniom dodatkowego stopnia złożoności. W Picross S7, podobnie jak w poprzedniej części, do naszej dyspozycji oddano dokładnie 485 zagadek. Trzy zagadki można także odblokować, jeżeli posiadamy save z Picross S4, S5 i S6.

Nowością w Picross S7 jest sterowanie dotykiem. Twórcy przygotowali dwie metody sterowania: Touch Hold i Touch Toggle.

Wideo - Picross S7

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper