Global Touring Challenge Africa

Global Touring Challenge Africa

6,0
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Majesco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.11.2001
Europa:
16.11.2001
Producent:
Majesco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.11.2001
Europa:
16.11.2001

Global Touring Challenge Africa - opis gry

Global Touring Challenge Africa to gra wyścigowa wyprodukowana przez Rage Software (twórców Wild Wild Racing) i wydana przez firmę Majesco Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2.

Produkcja Rage Software pozwala nam się pościgać po afrykańskich bezdrożach. Twórcy oddali do naszej dyspozycji dziewięć samochodów (licencjonowane modele), choć nie wszystkie dostępne są na starcie. Są to nie tylko maszyny znane z rajdów (Mitsubishi Evo VI, Subaru Impreza, Ford Focus, Ford Escort Cosworth), ale także te, które niekoniecznie się z nimi kojarzą (Ford Cougar, Pontiac Grand Am). Poszczególne samochody opisują tylko trzy parametry i nie ma tu żadnej możliwości grzebania pod (wirtualną) maską; da się jednak zmieniać wygląd pojazdu. Model jazdy jest z kolei bardziej zręcznościowy i nie sili się na realistyczne podejście do tematu.
 
Do wyboru jest kilka wariantów rozgrywki. Ten najważniejszy to mistrzostwa, w których czekają nas trzy zawody (trzeci jest jednak miszmaszem dwóch poprzednich; każdy kolejny jest trudniejszy od poprzedniego) rozgrywające się na wszystkich dziewiętnastu torach. W zależności od pozycji zajętej na mecie zgarniamy różną liczbę punktów. Zawody wygramy, jeśli w klasyfikacji generalnej uzbieramy największą ich liczbę. Inny istotny tryb to Challenge, w którym czeka na nas jedenaście wyzwań specjalnych testujących nasze umiejętności.
 
Pozostałe warianty zabawy to chleb powszedni gier wyścigowych. Znajdziemy tu jeszcze Practice (tryb treningowy), pojedynczy wyścig bez zbędnych ceregieli oraz multiplayer dla maksymalnie dwóch osób jednocześnie (dostępny jest on tylko w przypadku pojedynczych wyścigów).

Wideo - Global Touring Challenge Africa

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych