Gears POP!

Gears POP!

6,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
Mobile 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Microsoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna
Śr. czas:
1500 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.02.2019
Europa:
23.02.2019
Polska:
23.02.2019
Producent:
Microsoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna
Śr. czas:
1500 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.02.2019
Europa:
23.02.2019
Polska:
23.02.2019

Recenzja redakcji

Gears POP! - recenzja gry. Marcus wskakuje na smartfony
Zdjęcie Wojciech Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

6
Gears POP! - recenzja gry. Marcus wskakuje na smartfony
MOBILE

Gears POP! - opis gry

Gears POP! to strategia czasu rzeczywistego wyprodukowana przez studio Mediatonic i wydana przez Microsoft. Tytuł ukazał się na komputerach oraz urządzeniach przenośnych z systemami Android i iOS. Jego akcja rozgrywała się w uniwersum Gears of War.

Produkcja Mediatonic to prosta strategia czasu rzeczywistego osadzona w popularnym uniwersum serii Gears of War/Gears. Postacie, jakie w niej występują, wykonano w stylu figurek Funko Pop. 

Gears POP! stawia głównie na mecze PVP i do naszej dyspozycji oddano znanych bohaterów, postacie oraz przedmioty z Gears of War. Do każdego meczu wyznaczamy maksymalnie osiem pinów, wśród których znaleźli się między innymi Marcus Fenix, Kait Diaz, Augustus Cole, ale także zwykli Gearzy, snajperzy lub nawet Boomer. 

Identycznie jak w przypadku Clash Royale, rywalizacja w Gears POP! opiera się na dwóch bazach – nasza znajduje się na dole, z lewej i prawej strony posiadamy dwie wieżyczki strażnicze, a naszym zadaniem jest wysyłanie jednostek z obu kierunków, by armia przedostała się pod fortyfikację wroga. Zniszczenie budynków nagradzane jest punktem, a na końcu możemy pozbyć się także ostatniego głównego baraku, w którym znajduje się wrogi bohater. Każda wieżyczka gwarantuje jeden punkt, ale jeśli zdecydujemy się na mocniejszy atak, przykładowo lewą stroną, i w ostateczności zdominujemy wroga zabijając jego awatar, to zgarniemy komplet trzech oczek, kończąc starcie.

Twórcy urozmaicają rozgrywkę, oferując element znany z uniwersum Gearsów – jednostki biegnąc omijają barykady, które mogą służyć za obronę (postać chowa głowę, jak to w Gearsach), ale umożliwiają także wykonywanie lepszych ataków. Gdy przejmujemy te same punkty z obu stron mapy, otrzymujemy możliwość wysyłania jednostek nie tylko z naszej bazy, ale przykładowo z połowy mapy. 

Gears POP! dostępne jest do pobrania za darmo, lecz w grze zaimplementowano mikropłatności. Produkcja Mediatonic jest także jedną z pierwszych gier na urządzenia przenośnie, w której zaimplementowano xboxowy system osiągnięć.

Wideo - Gears POP!

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych