Firegirl: Hack 'n Splash Rescue

Firegirl: Hack 'n Splash Rescue

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
PS5 -
XSX|S -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Dejima Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Premiery
Świat:
14.12.2021
Europa:
14.12.2021
Producent:
Dejima Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Premiery
Świat:
14.12.2021
Europa:
14.12.2021

Firegirl: Hack 'n Splash Rescue - opis gry

Firegirl: Hack 'n Splash Rescue to platformówka, która pozwala wcielić się w strażaczkę. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Za jego produkcję odpowiadało studio Dejima Games.

Fabuła - Firegirl: Hack 'n Splash Rescue

Produkcja Dejima Games pozwala nam przejąć kontrolę nad dziewczyną, którą postanawia iść w ślady swojego (zmarłego) ojca i zostać strażakiem. Już na początku kariery czeka na nią poważne wyzwanie. W mieście masowo wybuchają bowiem pożary, a co jeszcze dziwniejsze, niektóre z nich sprawiają wrażenie jakby były żywe. Bohaterka wkrótce odkrywa, że za chaos odpowiada tajemnicza istota nieznanego pochodzenia. Jej zadaniem jest dokopać się do prawdy.

Rozgrywka - Firegirl: Hack 'n Splash Rescue

Zmagania w Firegirl rozpoczynamy w lokacji pełniącej funkcję bazy wypadowej (firehouse), z której wyruszamy do miejsc, gdzie wybuchają pożary. Poszczególne levele są generowane proceduralnie, ale bazują one na konkretnym motywie: płonący budynek z ciasnymi korytarzami i niewielkimi pomieszczeniami, pędzący pociąg z odłączającymi się po kolei wagonami czy trawiony przez ogień las wraz z jaskiniami.

Na podorędziu bohaterki znajduje się wąż strażacki i siekiera. Ten pierwszy służy rzecz jasna go gaszenia pożarów, ale oprócz tego można go też używać, by dostawać się do wyżej położonych miejsc; ograniczeniem są jednak zasoby wody. Siekierą natomiast da się zniszczyć niektóre przeszkody blokujące przejścia, np. drzwi.

Naszym podstawowym zadaniem jest ratowanie cywilów, za co otrzymujemy pieniądze (tracimy je natomiast gdy bohaterka wyzionie ducha). Co więcej, uratowani trafiają później do bazy, gdzie mogą służyć pomocą, np. oferować różnego rodzaju przydatne przedmioty i upgrade’y.

Wideo - Firegirl: Hack 'n Splash Rescue

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych