ITORAH

ITORAH

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Grimbart Tales
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Premiery
Świat:
21.03.2022
Europa:
21.03.2022
Producent:
Grimbart Tales
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Platformowa
Premiery
Świat:
21.03.2022
Europa:
21.03.2022

ITORAH - opis gry

ITORAH to dwuwymiarowa gra zręcznościowa, której akcja rozgrywa się w świecie inspirowanym kulturą mezoamerykańskiej. Tytuł ukazał się na PC. Za jego produkcję odpowiadało studio Grimbart Tales. 

Fabuła - ITORAH

Gra pozwala nam się wcielić w tytułową dziewczynę. Itorah na początku opowieści zostaje porwana przez pająki, lecz w wyniku pewnego splotu wydarzeń udaje jej się uciec. Na wolności czeka ją jednak niemiła niespodzianka: okazuje się bowiem, że ludzkość wyginęła dawno temu, a inne stworzenia stały się o wiele groźniejsze z powodu tajemniczej plagi. W trakcie swojej wędrówki bohaterka spróbuje dowiedzieć się więcej o stanie świata i swoim w nim położeniu.

Rozgrywka - ITORAH

ITORAH to dwuwymiarowa gra zręcznościowa. Nasza podopieczna dysponuje na początku wachlarzem podstawowych zdolności, lecz z czasem może też pozyskiwać kolejne, jak dash w powietrzu czy nowe ataki. W trakcie przygody odwiedzamy rozmaite miejscówki inspirowana kraobrazami i kulturą Ameryki Środkowej i Południowej. Produkcja studia Grimbart Tales jest jednak stosunkowo liniowa i nie ma struktury charakterystycznej dla metroidvanii. Eksploracja sprowadza się najczęściej do odszukiwania pomieszczeń, w których znajdziemy dopałki zwiększające maksymalną ilość zdrowia czy staminy. Poza tym zmagania sprowadzają się do brnięcia przed siebie. 

IOTRAH jest grą dość długą jak na dwuwymiarową zręcznościówkę. Jej przejście zajmuje ok. dziesięciu godzin. 

Wideo - ITORAH

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper