Final Vendetta

Final Vendetta

8,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS 7.5
PC 7.3
PS4 8.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bitmap Bureau
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-3
Premiery
Świat:
05.2022
Europa:
05.2022
Producent:
Bitmap Bureau
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-3
Premiery
Świat:
05.2022
Europa:
05.2022

Final Vendetta - opis gry

Final Vendetta to chodzona bijatyka wyprodukowana przez studio Bitmap Bureau i wydana przez Numskull Games. Tytuł ukazał się na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One oraz Xbox Series.

Fabuła - Final Vendetta

Dalsza część tekstu pod wideo

Final Vendetta, podobnie jak inne bijatyki chodzone, nie stawia znaczącego nacisku na fabułę. Główną bohaterką jest tutaj Claire Sparks, która próbuje uratować siostrę z łap trzęsącego miastem gangu. Pomagają jej w tym Duke oraz Miller.

Rozgrywka - Final Vendetta.

Final Vendetta to bijatyka chodzona inspirowana klasyką gatunku, przede wszystkim tytułami wydawanymi w latach 90. na automatach i sprzętach 16-bitowych. Do wyboru mamy trzy grywalne postacie różniące się nieco cechami takimi jak szybkość i siła oraz pojedynczymi umiejętnościami.

Sterowanie wygląda podobnie w przypadku każdej postaci. Wachlarz umiejętności bohaterów składa się m.in. z podstawowego ataku, ataku specjalnego (który zużywa część energii), ataku popisowego, a także bloku, uniku, kopniaka w powietrzu itd. Oprócz tego mogą oni też korzystać z przedmiotów wszelkiej maści: noży, mieczy, kijów do krykieta itd. 

Główny tryb, czyli Arcade, składa się z sześciu plansz, a każda z nich zwieńczona jest starciem z bossem. Stopień trudności, warto przy tym dodać, jest dość wysoki, nawet na Easy. Poza Arcade twórcy udostępnili także survival, boss rush i tryb treningowy do szlifowania umiejętności. Multiplayer w formie kooperacji pozwala grać natomiast dwóm osobom jednocześnie.

Wideo - Final Vendetta

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper