Fault Milestrone Two

Fault Milestone Two

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
ALICE IN DISSONANCE
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
16.08.2015
Europa:
16.08.2015
Producent:
ALICE IN DISSONANCE
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
16.08.2015
Europa:
16.08.2015

Fault Milestone Two - opis gry

Fault Milestone Two to powieść graficzna wyprodukowana przez studio Alice in Dissonance i wydana na Zachodzie przez Sekai Project. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4 i Switch. Składał się on z dwóch części: Side: Above i Side: Below.

Fabuła - Fault Milestone Two

Fault Milestone Two to druga część serii Fault i zarazem bezpośrednia kontynuacja Fault Milestone One. Podobnie jak pierwowzór produkcja Alice in Dissonance stara się pożenić klasyczne fantasy z science fiction. Głównymi bohaterkami są Selphine i Ritona, które w konsekwencji pewnych wydarzeń, konkretnie ataku na królestwo Rughzenhaide, przenoszą się w zupełnie inne miejsce. Ich zadaniem jest wrócić w rodzinne strony.

Historia opowiedziana w Fault Milestone Two składa się z dwóch części: Side: Above i Side: Below. Ta druga została udostępniona kilka lat po wydaniu pierwszej.

Rozgrywka - Fault Milestone Two

Fault Milestone Two nie jest grą w ścisłym tego słowa znaczeniu, tylko powieścią graficzną reprezentującą podgatunek tzw. powieści kinetycznej. Oznacza to, że w produkcji Alice in Dissonance nie ma żadnych interaktywnych elementów -- gracz koncentruje się wyłącznie na czytaniu i oglądaniu, a ingerencja z jego strony sprowadza się do przewijania tekstu i obrazów. Nie ma tu też podejmowania decyzji rzutujących na bieg fabuły.

Wideo - Fault Milestone Two

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper