fault-StP-LIGHTKRAVTE

fault – StP – LIGHTKRAVTE

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
ALICE IN DISSONANCE
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
27.05.2022
Europa:
27.05.2022
Producent:
ALICE IN DISSONANCE
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
27.05.2022
Europa:
27.05.2022

fault – StP – LIGHTKRAVTE - opis gry

fault – StP – LIGHTKRAVTE to powieść graficzna wyprodukowana przez studio Alice in Dissonance i wydana przez Phoenixx. Tytuł ukazał się na PC.

Fabuła - fault – StP – LIGHTKRAVTE

Produkcja Alice in Dissonance to kontynuacja fault. Podobnie jak poprzednik gra stara się pożenić tradycyjne fantasy z science fiction. Jednocześnie LIGHTKRAVTE jest także prequelem Fault – Silence the Pendant.

Historia koncentruje się na nastoletnim chłopcu o imieniu Khaji, synu znanego farmera zajmującego się uprawą owoców. Ojciec ma nadzieję, że syn przejmie po nim schedę, jednak ten bardziej zainteresowany jest malowaniem, zwłaszcza płci przeciwnej. Khaji zamierza dostać się do szkoły, która pozwoli mu rozwinąć umiejętności i stać się znanym artystą, jest jednak pewien problem: jego umiejętności tak naprawdę pozostawiają sporo do życzenia. 

Rozgrywka - fault – StP – LIGHTKRAVTE

Fault Milestone Two nie jest grą w ścisłym tego słowa znaczeniu, tylko powieścią graficzną reprezentującą podgatunek tzw. powieści kinetycznej. Oznacza to, że w produkcji Alice in Dissonance nie ma żadnych interaktywnych elementów -- gracz koncentruje się wyłącznie na czytaniu i oglądaniu, a ingerencja z jego strony sprowadza się do przewijania tekstu i obrazów. Nie ma tu też podejmowania decyzji rzutujących na bieg fabuły.

Twórcy wiele wysiłku włożyli w zbudowanie wiarygodnego, fikcyjnego świata. Pomocą w poruszaniu się po nim służy encyklopedia. 

Wideo - fault – StP – LIGHTKRAVTE

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper