fault milestone one

fault milestone one

6,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -
PC 6.3
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
ALICE IN DISSONANCE
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
12.08.2013
Europa:
12.08.2013
Producent:
ALICE IN DISSONANCE
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
12.08.2013
Europa:
12.08.2013

fault milestone one - opis gry

Fault Milestone One jest powieścią graficzną osadzoną w klimatach science fiction. Za developing odpowiadało studio Alice in Dissonance, a za wydanie tytułu na rynkach zachodnich - Sekai Project. Gra ukazała się na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita i Nintendo Switch.

Fabuła - Fault Milestone One

Opowiadana w grze historia rozpoczyna się w królestwie Ruzenheid, którego cywilizacja opanowała sztukę magii, manakravte, i która od ponad 60 lat żyje w pokoju ze swoimi sąsiadami. Ruzenheid zostaje jednak w ciągu jednej nocy zrównane z ziemią przez nieznanego najeźdźcę, zamek rodowy staje w gruzach, a jedyna pozostała przy życiu reprezentantka królewskiego rodu - księżniczka Selphine - wraz ze swoją strażniczką Ritoną, zmuszona zostaje do ucieczki przez naprędce utworzony teleport. Dwie wychowane pośród magii bohaterki trafiają do Outer-Pole, dalekiej krainy, gdzie zamiast magii przez wieki rozwijała się technologia...

Rozgrywka - Fault Milestone One

Gra podzielona jest na rozdziały zwane wewnętrznie kamieniami milowymi (milestone). Fault Milestone One nie jest grą w ścisłym tego słowa znaczeniu, tylko powieścią graficzną reprezentującą podgatunek tzw. powieści kinetycznej. Oznacza to, że w produkcji Alice in Dissonance nie ma żadnych interaktywnych elementów -- gracz koncentruje się wyłącznie na czytaniu i oglądaniu, a ingerencja z jego strony sprowadza się do przewijania tekstu i obrazów. Nie ma tu też podejmowania decyzji rzutujących na bieg fabuły.

Fault Milestone One przeznaczony na konsole posiada napisany od nowa silnik gry. Poprawie uległ interfejs użytkownika, tłumaczenie i narracja doczekały się paru szlifów, a odpowiedzialna za udźwiękowienie Luiza Carvanho (Luiza 177) skomponowała od podstaw nową ścieżkę dźwiękową. 

Wideo - fault milestone one

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper