Fairytale Fights

Fairytale Fights

4,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.0
X360 4.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Playlogic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.10.2009
Europa:
23.10.2009
Producent:
Playlogic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.10.2009
Europa:
23.10.2009

Fairytale Fights - opis gry

Fairytale Fight to gra akcji czerpiąca z wielu znanych bajek i baśni wyprodukowana przez Playlogic Game Factory i wydana przez Playlogic Entertainment. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

W grze pojawia się wiele znanych postaci znanych z bajek. Są to między innymi Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, Śpiąca Królewna, Szczurołap i Pinokio. Ich życie komplikuje się wraz z pojawieniem pewnego intruza, który postanowił nabruździć w bajkowej krainie. Bohaterowie nie mają innego wyjścia jak tylko połączyć siły, by powstrzymać zagrożenie.

Fairytale Fight tylko na pozór jest kolorowe i radosne. W rzeczywistości bajkowa otoczka to tylko fasada, bo gra pełna jest przemocy - hektolitrów krwi, łamanych kości i tym podobnych rzeczy. Założenia gameplayowe są proste i sprowadzają się przede wszystkim do eliminowania nacierających na nas rzesz przeciwników. Sterowanie jest mniej standardowe, bo do wyprowadzania ciosów używamy nie przycisków, ale gałki. W zależności od timingu ataki będą się od siebie różnić. Nasi podopieczni mają przy tym do dyspozycji wiele rodzajów uzbrojenia - począwszy od broni raczej zwyczajnych (noże, młotki, topory), a skończywszy na tych cudacznych (typu kanapka, wielkie klucze, zegary z kukułką czy skrzynki na listy). Wszystkiego jest łącznie ok. 140 rodzajów.

Szlachtowanie płotek urozmaicane jest zwykle rzadszymi sekcjami zręcznościowymi i starciem z bossem na końcu danego świata. Oprócz trybu dla jednego gracza (trzy stopnie trudności do wyboru) twórcy zaimplementowali też multiplayer dla maksymalnie czterech osób dający możliwość zarówno kooperacji, jak i rywalizacji.

Wideo - Fairytale Fights

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych