ESPN Winter X-Games Snowboarding

ESPN Winter X-Games Snowboarding

5,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
1 godzin
Liczba graczy:
1-5
Premiery
Świat:
24.10.2000
Europa:
26.01.2001
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
1 godzin
Liczba graczy:
1-5
Premiery
Świat:
24.10.2000
Europa:
26.01.2001

ESPN Winter X-Games Snowboarding - opis gry

ESPN Winter X-Games Snowboarding to gra sportowa traktująca o snowboardzie wyprodukowana i wydana przez Konami na PlayStation 2. Produkcja japońskiej firmy bierze na tapetę imprezy z cyklu ESPN Winter X-Games - z tego powodu pojawiają się tutaj prawdziwi zawodnicy, deski i inne rzeczy przyczyniające się do stworzenia profesjonalnej otoczki.

W produkcji Konami sami wybieramy sobie na początku własnego zawodnika, ale ta decyzja nie rzutuje w żaden sposób na rozgrywkę - wszyscy mają takie same umiejętności, wybór ogranicza się więc tylko do estetyki. Po podjęciu decyzji możemy podpisać kontrakt i wziąć udział w jednym z eventów sportowych, dzięki czemu zaczniemy zarabiać pieniądze. Kasę można potem wydać na nowe deski, ciuchy itd. (nie wpływa to jednak w żaden sposób na formę podopiecznego).

 

W grze mamy kilka wariantów zabawy do wyboru. Ten najważniejszy to Snowboarder, czyli kariera, o której napomknęliśmy powyżej. Tryb ten oferuje zawody skupiające się na różnych konkurencjach (Big Air, Boarder Cross, Halfpipe and Slopestyle), a całości towarzyszy otoczka imprezy X-Games. Oprócz tego jest jeszcze Free Ride, w którym zostajemy wysłani na trasę zjazdową i możemy robić, co nam się tylko podoba, oraz Movie Mode z filmami prezentującymi popisy profesjonalnych snowboardzistów. Poza tym nie brakuje rzecz jasna multiplayera.

 

ESPN Winter X-Games Snowboarding w momencie premiery otrzymywało raczej przyzwoite noty, choć gra nie była pozbawiona pewnych wad. Recenzenci i gracze zwracali m.in. uwagę na pozostawiające do życzenia sterowanie i wysoki stopień trudności. Tytuł wymagał bowiem solidnych posiedzeń i treningu, by grający mogli cokolwiek sensownego osiągnąć.

Wideo - ESPN Winter X-Games Snowboarding

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych