Snowboard Heaven

Snowboard Heaven

3,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 3.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.11.2000
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.11.2000

Snowboard Heaven - opis gry

Snowboard Heaven to gra sportowa traktująca o snowboardzie. Za jej produkcję i wydanie odpowiadał Capcom. Tytuł trafił do sprzedaży w 2000 roku tylko na PlayStation 2 i nigdy nie ukazał się poza Japonią.

Snowboard Heaven to gra traktująca o snowboardzie, którą cechuje estetyka anime. Do wyboru otrzymujemy piątkę fikcyjnych zawodników z kilku stron świata, ale w odróżnieniu od wielu innych produkcji tego typu nie różnią się oni umiejętnościami/parametrami. Wybór sprowadza się de facto tylko do estetyki.

 

Gra posiada dwa główne tryby rozgrywki. Pierwszy to Boardercross, czyli rywalizacja z pozostałymi zawodnikami na trasach zjazdowych, a drugi to Free Ride umożliwiający swobodny przejazd po wybranej trasie (np. w celu treningu) bez żadnych ograniczeń. Trasy posiadają po kilka rozwidleń, więc choćby dlatego warto sobie zafundować taki niezobowiązujący zjazd. Snowboard Heaven posiada jeszcze tryb multiplayer dla dwóch osób i w zasadzie to wszystko jeśli chodzi o dostępne warianty zabawy.

 

Zawodnicy mogą wykonywać różne ewolucje. Służą do tego dwa przyciski ‘geometryczne’ oraz R/L. Podobnie jak w serii Tony Hawk’s Pro Skater towarzyszy nam specjalny wskaźnik zapełniający się wraz z wykonywaniem kolejnych combosów. Im bardziej efekciarski, tym lepszy rezultat.

 

Jak wspomnieliśmy na wstępie, gra nie ukazała się na Zachodzie czego powodem prawdopodobnie był jej pozostawiający do życzenia poziom: kiepska oprawa graficzna (choć Snowboard Heaven hulało w 60 klatkach na sekundę), równie kiepska fizyka (w tym detekcja kolizji) oraz niezbyt ciekawe trasy.

Wideo - Snowboard Heaven

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych