Cool Boarders 2001

Cool Boarders 2001

6,4
10 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.3
PSone 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Idol Minds
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.05.2001
Producent:
Idol Minds
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.05.2001

Cool Boarders 2001 - opis gry

Cool Boarders 2001 to gra sportowa traktująca o snowboardzie wyprodukowana przez Idol Minds i wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStation oraz PlayStation 2. Cool Boarders 2001 to piąta i zarazem ostatnia odsłona serii.

W grze otrzymujemy na starcie do wyboru dziesięciu profesjonalnych snowboardzistów -- lub jeśli żaden z nich nam nie odpowiada -- możemy też stworzyć własnego zawodnika. Najważniejszym trybem w produkcji Idol Minds jest kariera, w której czeka na nas szereg konkurencji. Sukcesy w nich pozwalają odblokować dodatkową zawartość - kolejne zawody, zawodników czy lepsze deski.

 

W Cool Boarders 2001 uraczymy kilka rodzajów konkurencji. Znajdziemy tu między innymi Gates, czyli slalom (i generalnie omijanie przeszkód), CBX, wyścig podczas którego możemy obijać rywali, Downhill, zwykły wyścig na trasie zjazdowej, Big Air, próba oddania jak najdalszego skoku, oraz Half Pipe, gdzie nasze zadanie sprowadza się do wykręcenia jak najbardziej efekciarskich trików. Twórcy przygotowali łącznie dwadzieścia miejscówek, na których odbywają się wspomniane zawody. Poza karierą dostępny jest jeszcze tryb Quick Race, tj. szybki wyścig bez dodatkowej filozofii, no i oczywiście multiplayer dla dwóch osób. Nie ma natomiast żadnego odpowiednika “free ride”, gdzie można by na spokojnie zapoznać się z trasą i potrenować.

 

Cool Boarders 2001 należy do tych gier, które kładą większy nacisk na realizm przez co wykonywanie trików wymaga przygotowań. Najpierw musimy wcisnąć “krzyżyk”, a następnie kierunek na d-padzie. Oczywiście bardzo ważne jest też znalezienie dobrego miejsca.

 

Co warto dodać, obydwie dwie wersje Cool Boarders 2001 mocno się różnią - posiadają inną okładkę, inne trasy, inną fizykę itd.

Wideo - Cool Boarders 2001

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych