Art of Balance TOUCH!

Art of Balance TOUCH!

4,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 4.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Shin'en Multimedia
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
24.05.2012
Europa:
24.05.2012
Producent:
Shin'en Multimedia
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Śr. czas:
0 godzin
Premiery
Świat:
24.05.2012
Europa:
24.05.2012

Art of Balance TOUCH! - opis gry

Art of Balance TOUCH! to gra logiczna wyprodukowana i wydana przez niemieckie studio Shin’en Multimedia. Tytuł ukazał się na 3DS-ie. TOUCH! to kolejna odsłona dobrze ocenianej serii Art of Balance, której wcześniejsza odsłona ukazała się na Wii.

Tytuł gry dość dobrze oddaje istotę rzeczy. Na każdej planszy otrzymujemy pewną liczbę bloków o różnym kształcie, z których należy zbudować stabilną konstrukcję. Konstrukcja ta musi stać po ułożeniu ostatniego klocka, dlatego należy być bardzo precyzyjnym. Twórcy przygotowali osiem światów, a każdy z nich liczy po trzydzieści poziomów. Poza scenerią, w jakiej toczą się zmagania, zmianie ulega też rzecz jasna stopień trudności. Pierwsze wyzwania są relatywnie proste i największa trudność polega na znalezieniu miejsca dla klocków o tych czy innych kształtach. Z czasem rzecz się komplikuje, bowiem pojawiają się nowe patenty, takie jak na przykład bloki ze szkła pękające, jeśli ułożymy na nich trzy inne albo bloki zmieniające grawitację.

Art of Balance TOUCH! oferuje kilka wariantów rozgrywki. Ten główny, w którym na przejście czeka wspomniane osiem światów, to Arcade. Oprócz Arcade jest jeszcze Endurance, w którym musimy ciułać punkty zaliczając kolejne, losowo dobrane przez grę wyzwania. Ich liczba zależna jest od stopnia trudności i czasu w jakim się z nimi uporamy. Zmagania dobiegają końca po utracie trzech żyć.

Gra, w odróżnieniu od poprzednika z Wii, nie posiada trybu multiplayer. Jej żywotność wydłużają za to rankingi do Endurance oraz trzynaście osiągnięć, które otrzymujemy za różne wymagające dokonania typu zdobycie 100 tysięcy punktów czy przejście 150 leveli.

Wideo - Art of Balance TOUCH!

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych