AeternoBlade

AeternoBlade

8,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
PS Vita -
3DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Corecell Technology
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
18.02.2014
Europa:
27.02.2014
Producent:
Corecell Technology
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
18.02.2014
Europa:
27.02.2014

AeternoBlade - opis gry

AeternoBlade to dwuwymiarowa gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez studio Corecell Technology. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS Vita, Xbox One, Nintendo 3DS i Nintendo Switch.

Fabuła - AeternoBlade

Główną bohaterką gry jest wojowniczka Freyja, która -- wraz z mieszkańcami jej rodzinnej wioski -- zostaje zabita przez niejakiego Beladima, tzw. Pana Mgły. Kobieta nie przenosi się jednak na tamten świat. Zamiast tego otrzymuje ona drugą szansę dzięki mocy tytułowego miecza, w wyniku czego cofa się w czasie o siedem dni. Wykorzystując ten czas Freyja musi się dobrze przygotować do decydującego starcia, w którym Beladim nie dał jej najmniejszych szans. 

Rozgrywka - AeternoBlade

AeternoBlade to dwuwymiarowa gra action-adventure w konwencji przypominającej serię Metroid. Świat produkcji Corecell Technology, czyli region Awelsia, składa się z kilku stref, które możemy w miarę swobodnie eksplorować, choć nie do wszystkich otrzymujemy dostęp na samym początku. 

Ważnym elementem gry jest walka. Pokonani przeciwnicy pozostawiają po sobie kilka rodzajów orbów regenerujących zdrowie, manę, wskaźnik odpowiadający za specjalne umiejętności lub dostarczających punkty doświadczenia. Freyja rozpoczyna z ograniczonymi możliwościami, lecz z czasem odblokować możemy dla niej kolejne, lepsze ataki/combosy. Jej potencjał bojowy można też podnosić przy pomocy odnajdowanych reliktów oferujących najróżniejsze buffy i rozwijając parametry. 

Oprócz tego na uwagę zasługują także moce AeternoBlade. Miecz bohaterki jest bowiem w stanie manipulować czasem. Jeśli zaliczymy wpadkę, może cofnąć czas i tym samym spróbować ponownie. Moce te jednak wymagają odpowiedniej ilości many.

Wymagania sprzętowe - AeternoBlade

Minimalne:

  • System operacyjny: WINDOWS® 7, 8.1, 10
  • Procesor: intel Core i3
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 460
  • Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - AeternoBlade

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych