Zombie Revenge

Zombie Revenge

7,5
18 oceny

Ocena wg platformy:

DC 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sega
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
9.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.11.1999
Europa:
09.06.2000
Producent:
Sega
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
9.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.11.1999
Europa:
09.06.2000

Zombie Revenge - opis gry

Zombie Revenge to chodzona bijatyka wyprodukowana i wydana przez Segę. Tytuł ukazał się najpierw na automatach, a następnie został przeniesiony także na Dreamcasta. W planach była również wersja na PS2 jednak ostatecznie nie doszło do jej wydania. Zombie Revenge to spin-off serii House of the Dead.

Pewien eksperyment mający dostarczyć rządowi nieumarłych żołnierzy kończy się fiaskiem. Chodzące umarlaki opanowują miasto i robią zadymę zrównującą je z ziemią. Na miejsce zostaje wysłana trójka agentów, którzy muszą wyrwać wszystkie chwasty. Są to Stick Breitling, Linda Rotta oraz Rikiya Busujima.

 

Każda z dostępnych tu postaci posiada unikalne parametry, które rzutują na rozgrywkę. Ktoś może być szybszy, ktoś silniejszy, ktoś lepiej posługiwać się jakimś typem broni. Tych jest tu zresztą kilka, a wśród nich znajdziemy strzelby, karabiny maszynowe i inne użyteczne przedmioty. Broniami można się posługiwać na różne sposoby. Przytrzymanie przycisku odpowiedzialnego za strzał lub więcej czasu przeznaczonego na celowanie może mieć zupełnie inne skutki. Co ciekawe, nasi przeciwnicy też czasami dysponują jakimś orężem, dlatego umarlak używający shotguna wcale nie jest tu dziwnym widokiem.

 

Gra posiada kilka wariantów rozgrywki. Oprócz kampanii, która była też na automatach, jest to również tryb treningowy, walki z bossami oraz Battle Mode, gdzie razem ze znajomym możemy walczyć jeden na jednego wybierając którąś z grywalnych postaci. Z myślą o DC przygotowano minigierki, które można pobrać na VMU (kartę pamięci). Jest to ‘hodowanie’ zombie do czego używamy przedmiotów znalezionych podczas właściwej rozgrywki (‘owocem’ swych prac możemy się potem pochwalić w internecie), łowienie zombie, czyli Zombie Fishing, oraz testy sprawdzające pamięć.

Wideo - Zombie Revenge

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych