Wrestling Empire

Wrestling Empire

10,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
MDickie
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.01.2021
Europa:
11.01.2021
Producent:
MDickie
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.01.2021
Europa:
11.01.2021

Wrestling Empire - opis gry

Wrestling Empire to gra poświęcona wrestlingowi, za której produkcję i wydanie odpowiadało studio MDickie. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch. Jego twórcy inspirowali się podobnymi grami z czasów Nintendo 64.

Rozgrywka - Wrestling Empire

Wrestling Empire to gra inspirowana takimi tytułami z czasów Nintendo 64 jak WWF Wrestlemania 2000 czy WWF No Mercy. W produkcji MDickie pojawia się ponad 350 zapaśników, przy czym zaznaczyć warto, że gra nie posiada licencji, w związku z czym nie pojawiają się w niej prawdziwi zawodnicy (ci dostępni są jednak na nich często w ewidentny sposób wzorowani, dlatego w wielu przypadkach wystarczy zmienia imienia w specjalnym edytorze).

Gra oferuje różne warianty rozgrywki. W trybie Exhibition możemy dla przykładu stoczyć szybką walkę mając do wyboru ponad dwadzieścia rodzajów starć: standardowy pojedynek jeden na jednego, tag, ironman, first blood, street fight, table czy Royal Rumble (do tego dochodzą również opcje/ustawienia umożliwiające modyfikacje zabawy według własnego widzimisię). 

Najważniejsza jest jednak kariera, gdzie tworzymy własnego wrestlera, który zaczyna od treningów w pustych salach, po czym stopniowo pnie się w hierarchii, uczestnicząc w coraz bardziej prestiżowych zawodach. Rozgrywkę urozmaicają różne wydarzenia: możemy zostać poproszeni o ochronę wrestlerów wchodzących na ring, podejrzani osobnicy mogą próbować sprzedać nam sterydy poprawiające parametry, rywalizujący z nami zapaśnicy umierają itd. Wydarzenia rozgrywające się w branżowym światku relacjonują natomiast wścibscy dziennikarze.

Podczas starć korzystamy głównie z czterech przycisków: jeden odpowiedzialny za zwykły ataki, drugi za chwyt, trzeci za podnoszenie obiektów, a czwarty za bieganie. 

Wrestling Empire posiada także tryb multiplayer. Grać mogą cztery osoby jednocześnie. 

Wideo - Wrestling Empire

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper