Fire Pro Wrestling World

Fire Pro Wrestling World

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zex Corporation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.08.2018
Europa:
28.08.2018
Producent:
Zex Corporation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.08.2018
Europa:
28.08.2018

Fire Pro Wrestling World - opis gry

Fire Pro Wrestling World to gra sportowa traktująca o wrestlingu wyprodukowana przez studio ZEX Corporation i wydana przez Spike Chunsoft. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach (gdzie dostępny był w programie Early Access), a później trafił też na PlayStation 4.

Fire Pro Wrestling World to kolejna odsłona cenionej serii Spike Chunsoft. Gra powstała jako swego rodzaju reboot cyklu po Fire Pro Wrestling wydanym na Xboxa 360. World wraca do korzeni, oferując bardziej strategiczny i wymagający (jednak też nie przesadnie skomplikowany), a nie masherski system walki. Podczas starć musimy zważać na rozmaite czynniki, jak chociażby odległość między zawodnikami, doskonały timing przy wykonywaniu ataków/chwytów oraz niewidoczny wskaźnik staminy. Jeśli chodzi o ten ostatni patent, zawodnicy tracą stopniowo siły podczas walki, co sprawia, że z czasem coraz trudniej jest się im bronić. Dodać też warto, że w grze zaimplementowano rozwiązanie, które uniemożliwia nam skorzystanie z najlepszych technik na początku walki. Żeby móc je odpalić, najpierw musimy używać innych, mniej efektowno-efektywnych ataków.

Fire Pro Wrestling World oferuje różne warianty rozgrywki. Gra daje możliwość rozegrania zwykłych pojedynków jeden na jednego, dwóch na dwóch, w zamkniętych klatkach, battle royal (wszyscy na wszystkich), MMA, na ringach z drutem kolczastym, na ringach z wybuchającym drutem kolczastym, na ringach z minami, turniejów itd. itp.

W grze nie brakuje też tego, z czego słynęły poprzednie części cyklu, czyli rozbudowanego edytora wrestlerów. Może ich stworzyć dowolną liczbę (ograniczeni jesteśmy tylko miejscem na twardym dysku), decydując o takich kwestiach, jak wygląd zapaśnika, wachlarz umiejętności (tysiące umiejętności do wyboru) oraz jego sztuczna inteligencja (a co z tym idzie dysponujemy możliwością ustalenia, jak zawodnik będzie się zachowywał w określonych sytuacjach).

Wideo - Fire Pro Wrestling World

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper