Worms 2: Armageddon

Worms 2: Armageddon

7,3
50 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.8
X360 6.4
Mobile 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team 17
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
08.09.2010
Europa:
08.09.2010
Producent:
Team 17
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
08.09.2010
Europa:
08.09.2010

Worms 2: Armageddon - opis gry

Worms 2: Armageddon to strategia turowa wyprodukowana i wydana przez brytyjskie studio Team17, twórców poprzednich części. Tytuł ukazał się na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Był on kontynuacją Worms HD.

Worms 2: Armageddon to kontynuacja Worms HD oferująca sprawdzoną, wciągającą formułę oraz niemałą ilość dodatkowego contentu. Wymienić w tym kontekście można nową singlową kampanię z trzydziestoma misjami, misje poboczne, bronie i tak dalej.

Formuła rozgrywki, jak wspomniano powyżej, zbytnio się nie zmieniła. Na dwuwymiarowych planszach walczą ze sobą dwie grupy uzbrojonych po zęby robali. Bitwa podzielona jest na tury, w trakcie których przejmujemy kontrolę nad jednym podopiecznym. Na wykonanie czynności mamy określony czas. Twórcy przygotowali do naszej dyspozycji około czterdziestu broni, zarówno tych mniej i bardziej dziwnych. Znajdziemy wśród między innymi te cieszące się na przestrzeni lat niesłabnącą popularnością, jak wybuchające owce czy święty granat. Większość broni ma ograniczoną ilość amunicji. Elementy otoczenia są przy tym całkowicie zniszczalne. Bitwę wygrywamy po wybiciu wszystkich nieprzyjaciół. Można ich albo ostrzeliwać, albo -- jeśli mamy okazję -- wrzucić do wody, co powoduje natychmiastowy zgon.

Produkcja oferuje rozmaite warianty rozgrywki. W singlu dostępna jest wspomniana kampania oraz tryb treningowy, natomiast w multi mamy do wyboru sześć trybów. Grać można zarówno przez sieć, jak i offline. W starciach uczestniczy maksymalnie czterech graczy, choć w bitwach zaliczanych do rankingów walczy tylko dwóch.

Do podstawowej zawartości dochodził też content udostępniany w ramach dlc.

Wersja na PS3, która ukazała się później, oferowała nowe elementy ubioru dla robali. Bazowały one na motywach z innych gier Sony.

Wideo - Worms 2: Armageddon

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper