Wild Guns Reloaded

Wild Guns Reloaded

7,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0
NS 8.0
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Natsume
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.12.2016
Europa:
20.12.2016
Producent:
Natsume
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.12.2016
Europa:
20.12.2016

Wild Guns Reloaded - opis gry

Wild Guns Reloaded to strzelanina inspirowana Cabalem wyprodukowana i wydana przez japońską firmę Natsume. Tytuł ukazał się na PlayStation 4, Nintendo Switch i PC. Reloaded to remake gry wydanej pierwotnie na SNES-ie.

Akcja gry toczy się na Dzikim Zachodzie, który został wzbogacony o elementy steampunkowe i szerzej pojęte science-fiction. Gra opowiada historię Annie i kosmicznego łowcy głów Clinta, ponieważ ta pierwsza próbuje się zemścić za śmierć swoich rodziców. Generalnie jednak fabuła nie jest tu najważniejsza.

Rozgrywka przywodzi na myśl takie gry jak Cabal. Wydarzenia obserwujemy zza pleców naszych podopiecznych, a ci mogą poruszać się tylko na boki. W trakcie przygody odwiedzamy różne miejscówki: miasto, kanion, kopalnię złota, opancerzony pociąg itd. Poziomy są podzielone na trzy części, które przedziela starcie z bardziej wymagającymi przeciwnikami. Pokonani wrogowie zostawiają po sobie mniej lub bardziej przydatne dobra w rodzaju złota, srebra oraz bomb (eliminują przeciwników znajdujących się na ekranie). Do tego dochodzą też dopałki do broni. Podczas zmagań towarzyszy nam wskaźnik, który przy każdym celnym ataku. Jeśli nabijemy go do końca, postać może skorzystać przez pewien czas z Vulcana, gnata o potężnej sile rażenia.

Wersja Reloaded oferuje niemało nowego. Przede wszystkim są to dwie zupełnie nowe postacie: Bullet i Doris. Co warto dodać, ta pierwsza to… pies. Każdą z postaci gra się inaczej. Poza tym są to nowe plansze (a tym także nowi przeciwnicy), nowa ścieżka dźwiękowa (do wyboru jest też ta oryginalna), rozbudowany arsenał, sieciowe rankingi oraz tryb wieloosobowy (kooperacja), dzięki któremu grać mogą razem nawet cztery osoby jednocześnie.

Wideo - Wild Guns Reloaded

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper