Wii Play Motion

Wii Play Motion

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.06.2011
Europa:
24.06.2011
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.06.2011
Europa:
24.06.2011

Wii Play Motion - opis gry

Wii Play: Motion to składanka minigier robiących użytek z funkcji kontrolerów ruchowych. Za jej produkcję i wydanie odpowiadało Nintendo. Gra ukazała się tylko na Wii i do działania wymagała posiadania przystawki Motion Plus.

Na płycie z Wii Play: Motion otrzymujemy łącznie dwanaście minigier. Zaznaczyć warto, iż odpowiadają za nie różni developerzy. Nie tylko Nintendo, ale Arzest, Prope, Good Feel czy Vanpool. Grać możemy w pojedynkę lub w multiplayerze ze znajomymi. W ich trakcie zbieramy punkty, na podstawie czego gra potem przyznaje nam ocenę w postaci jakiegoś medalu (tych są cztery - brązowy, srebrny, złoty i platynowy).

Dostępne minigry to Trigger Twist, udoskonalona wersja Shooting Range z pierwszego Wii Play, gdzie próbujemy zestrzelić wskazane cele, Cone Zone, w którym nasz avatar trzyma wielki wafel a my musimy tak nim kierować by pojawiające się nowe gałki lodów nie wywaliły się na ziemię, Veggie Guardin’, ratowanie warzyw przed atakiem kretów, Skip Skimmer, czyli rzucanie kaczek, Pose Mii Plus, gdzie umieszczamy sylwetkę naszego avatara w bańce mydlanej, Jump Park, tj. kierowanie trajektorią podopiecznego by zbierał on rozmieszczone po drodze kryształy, Teeter Targets, wariacja pinballa, Spooky Search, polowanie na duchy (do ich tropienia przydaje się głośnik Wiilota), Wind Runner, wyścigi na rolkach (musimy w nich tak ruszać parasolem by złapać wiatr i tym samym możliwie jak najbardziej się rozpędzić), Treasure Twirl, zbieranie podwodnych skarbów, oraz Flutter Leaf i Star Shuttle. We Flutter Leaf machamy liściem który wytwarza wiatr. Naszym zadaniem jest ‘przeprowadzenie’ w ten sposób baloników przez całą planszę. W Star Shuttle z kolei rozchodzi się o budowanie bazy kosmicznej. Rzecz polega na kierowaniu statkiem, który transportuje niezbędne do tego cześci.

Wideo - Wii Play Motion

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper