Where Cards Fall

Where Cards Fall

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
The Game Band
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
04.11.2021
Europa:
04.11.2021
Producent:
The Game Band
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
04.11.2021
Europa:
04.11.2021

Where Cards Fall - opis gry

Where Cards Fall to fabularna gra logiczna wyprodukowana przez The Game Band i wydana przez Snowman. Tytuł ukazał się najpierw na urządzeniach Apple, a następnie trafił też na PC i Nintendo Switch.

Fabuła - Where Cards Fall

Dalsza część tekstu pod wideo

Where Cards Fall cechuje minimalistyczny styl narracji. Tutejsza historia opowiada o życiu głównego bohatera, młodego człowieka, który wspomina to, jakie wydarzenia go kształtowały. W produkcji The Game Band nie ma tekstu, jest za to fikcyjny język, za pomocą którego porozumiewają się postacie, w związku z czym to od grających zależy, jaki sens wydobędą ze scen przerywnikowych.

Rozgrywka - Where Cards Fall

Where Cards Fall to gra logiczna. Podczas rozgrywki nasz podopieczny odwiedza rozmaite lokacje ze swoich wspomnień, a zabawa polega na przejściu z punktu A do punktu B, co pozwala po wszystkim obejrzeć nową scenkę fabularną. Tutejszy gameplayowy ‘myk’ wiąże się z kartami. Talie porozmieszczane są w różnych miejscach na planszy, a za ich pomocą budujemy domy (czynimy to zwykłym pstryknięciem palca, proces nie jest zatem skomplikowany), dzięki którym pokonujemy coraz wymyślniejsze przeszkody.

Twórcy przygotowali ponad pięćdziesiąt zróżnicowanych plansz. Wraz z postępami formuła rozgrywki zostaje wzbogacona o nowe rozwiązania, np. nowe rodzaje domków z kart. Tu i ówdzie natykamy się również na elementy rzucające więcej światła na opowiadaną historię, jednak ich zidentyfikowanie zwykle wymaga to większej uwagi.

W Where Cards Fall, co warto dodać, zaimplementowano system podpowiedzi dla osób, które mogą mieć problem z zagadkami. Jego użycie jest jednak ściśle regulowane. 

Wideo - Where Cards Fall

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper