Wanted: Weapons of Fate

Wanted: Weapons of Fate

6,5
38 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS3 6.3
X360 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
GRIN
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
7 godzin
Premiery
Świat:
24.03.2009
Europa:
03.04.2009
Producent:
GRIN
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
7 godzin
Premiery
Świat:
24.03.2009
Europa:
03.04.2009

Wanted: Weapons of Fate - opis gry

Wanted: Weapons of Fate to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio GRIN i wydana przez Warner Bros. Interactive. Tytuł ukazał się PlayStation 3, Xboxie 360 i na komputerach osobistych. Weapons of Fate to kontynuacja amerykańsko-niemieckiego filmu “Wanted” z 2008 roku.

Gra jest bezpośrednią kontynuacją filmu, ba, jej akcja rozgrywa się zaledwie kilka godzin po wydarzeniach w nim ukazanych. Historia skupia się ponownie na Wesleyu Gibsonie, który ciągle stara się zostać dysponentem dziedzictwa elitarnego bractwa zabójców. Tym razem wybywa on do Francji, gdzie stara się odnaleźć tzw. Nieśmiertelnego i poznać prawdę o własnej rodzinie.

Kampania składa się z dziewięciu rozdziałów w trakcie których wejdziemy w buty Wesleya lub jego ojca, Crossa. Bohaterowie nie różnią się umiejętnościami, chociaż ich uzbrojenie jest nieco inne. Weapons of Fate rozgrywką nawiązuje do takich gier jak seria Gears of War. Innymi słowy jest cover shooterem, w którym niezbędne do przeżycia jest chowanie się za elementami otoczenia. Twórcy urozmaicili nieco tę formułę. Tutaj bowiem nie możemy przeczekać ostrzału. Musimy stale poruszyć się pomiędzy osłonami, ponieważ przeciwnicy robią wszystko byśmy nie poczuli się nazbyt bezpiecznie.

Skakanie pomiędzy osłonami ma też drugie zastosowanie - nabija wskaźnik adrenaliny. Jeśli zgromadzimy jej odpowiednią ilość, możemy odpalić Assassin Time podczas którego czas ulega spowolnieniu, a my łatwiej zaliczamy headshota.

Produkcja GRIN nie oferuje multiplayera, ale zamiast tego zabawę wydłużają trzy dodatkowe tryby: Close-Combat Mode (musimy eliminować wrogów walcząc wręcz), Headshot Mode (coś podobnego, ale tym razem z headshotami) oraz Time Attack.

Wideo - Wanted: Weapons of Fate

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper